Zula Tanıtımı

Zula

PC
Kayıt Ol
7.9

OYLAR

Zula Tanıtımı

Karşınızda yüzde yüz Türk yapımı MMOFPS oyun olan Zula. Gelişim süresi MadByte Games tarafından tamamlanan bu oyunun, tamamen yerli yapım olduğunu üstünü çizerek belirtmek istiyoruz. Lokum Games tarafından yayınlama işlemi tamamlanan yerli FPS oyunumuz ilk yerli yapım Türk MMOFPS oyunu olma unvanını kazanmış durumda.

Oyunun hikâyesi Türkiye üzerine oynanan oyunlar üzerine kurgulanmıştır. Zula ve Gladyo olarak iki karşı gücün birbiri ile olan mücadelesi konu edilmiştir.

Zula tamamen vatansever gruplardan oluşmakta ve ülke üzerinde oynanan oyunlara karşı oluşturulmuş silahlı birliği temsil etmektedir.Zula takımında bulunan karakterlerin isimleri ise şu şekilde. “Demir Erez, Recep Arslan, Eşref Dayı, Cengiz Kaya, Şahin Kılıç, Şamil Dudayev, Azad Kara ve Yunus Şamlı ”

Gladyo körfez savaşı sırasında savaşan paralı askerleri temsil etmektedir. Bu askerler bu bölgedeki zenginliklere göz dikmiştir ve bunları ele geçirmek için Gladyo adında birde suç örgütü kurmuştur. Bu suç örgütüne dâhil olan karakterin oyun içersindeki isimleri şu şekilde “İvan Vasilyev, Pierre Julliard, Larry Silverstein, Trevor Edward Moore, Robert O’Bannon, Rosa Battaglia, David King ve Alonso Vargas”

Oyun içersinde şuan için tam 9 harita bulunmakta. Haritalar Safranbolu, İnşaat, Düğün Salonu, Metro, Hangar, Otopark, Kuzey Irak, Üsküdar ve Gaziantep isimleri ile adlandırılmıştır. Kayıt işlemi ve oynamanın ücretsiz olduğu bu oyunda da özel krediler sayesinde üst düzey silah ve malzeme alınabilmekte. Oyun Türkiye’de ilk MMOFPS oyunu olunca etkinliklerde oldukça fazla oluyor. Zaman zaman paralı silahların ücretsiz dağıtıldığı oyunda etkinleri resmi web siteleri üzerinden takip edebilirsiniz. Yayıncı kuruluş aynı zamanda youtube üzerinde yaptığı canlı yayın etkinliklerinde, yayını takip eden üyelerine değişik hediyeler vererek takipçilerini ödüllendirmekte.

Şimdiden Oynayacak Oyunlar listenizde Türk yapımı bir FPS oyunu görmek sizleride mutlu etmiştir. Bu oyunu oynayabilmeniz için cihazınızın, asgari düzeyde özellikleri Pentium 2.4 ghz işlemci,512 MB ram,2 gb harddisk veri alanı ve Geforce 5730 yada Radeon 9003 ekran kartına sahip olması gerekiyor.

Şifremi Unuttum