Ana sayfa » Zula Geliştirici Günlükleri

Zula Geliştirici Günlükleri

Zula Geliştirici Günlüklerine Kaldığı Yerden Devam Ediyor!

Zula büyük bir gelişim süreci geçirerek ve Türkiye’de geliştirilen ilk MMOFPS oyunu olarak oyuncu kitlesini büyütmeye devam ediyor. Steam’den de yeşil ışık alan oyun, oyuncuları mutlu etmek için büyük bir çaba içerisinde. İşte bu konuda oyuncularla iç içe olmak için Zula geliştirici günlükleri yayınlamaya devam etme kararı aldı.

zula geliştirici günlükleri

Geliştirici günlükleri ile oyuncularla daha yakından ilgilenerek onlara daha fazla değer verdiğini göstermeye çalıştıklarını biliyoruz, işte burada Zula ekibi öğretici videolarıyla devam ederken bir süre önce bu videolara ara vermişti. Şimdi ise bu ekip tarafından hazırlanan Zula geliştirici günlükleri artık haftalık olarak yayınlanarak daha fazla bilgilendirme içerecek. Bu haftalık videolarda oyun gelişimi ile ilgili süreç ve ilgili detaylar yer alacak. İşte bu sayede Zula ekibi oyuncuların da yorumlarına göz atmak istiyor, böylelikle oyuncularla beraber oyunu daha iyi yerlere getirmeyi planlıyor gibi görünüyor.

İşte Sizlere Geliştirici Günlüklerinden Birkaç Video;

Geliştirici Günlükleri 1 

Geliştirici Günlükleri 2

Oynanacak Oyunlar ekibi olarak Zula Ekibine başarılar diliyor, oyunculara iyi oyunlar ve haberler için sitemizi takipte kalmayı unutmayın diyoruz.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.