Ana sayfa » ZULA Dünya Oyuncuları ile Buluşuyor

ZULA Dünya Oyuncuları ile Buluşuyor

ZULA Dünya Oyuncuları ile Buluşuyor, İlk Olarak Brezilya’ya açılıyor.

Zula, ilk yerli MMOFPS oyunu Dünya’ya açılarak globalleşme yolunda hızla ilerliyor. Madbyte Games tarafından geliştirilen oyun Türkiye’de büyük oyuncu kitlesini yakalayarak kendisini oyun severlere sevdirmiş görünüyor. Böylelikle de oyuna olan ilgi büyüyor ve bu sayede ZULA dünya oyuncuları ile buluşuyor, Türkiye sınırları dışına çıkarak Dünya’ya açılıyor. İlk olarak Brezilya oyuncu topluluğuyla birlikte görücüye çıkıyor. Oyunu Brezilya’da yayımlayacak olan firma ise Playspot firmasıdır.

ZULA Dünya Oyuncuları İle Buluşuyor

Zula ekibi Brezilya’ya açıldıklarını sosyal medya aracılığıyla oyuncularına duyurdu ve bu başarı nedeniyle oyuncularına etkinlik yapmayı da unutmadılar. Oyunculara tam 5.000 Zula parası hediye edecekleri haberini verdiler. Bu sayede de oyuncularını memnun etmiş ve bir nevi kutlama yapmış görünüyorlar.

Oyunda Safranbolu haritası, İstanbul haritası, Trabzon Uzungöl haritası ve Gaziantep Mülteci Kampı haritaları ile Türkiye’yi Brezilya’da temsil edecek. Ayrıca Zula ekibi E-Spor Turnuvası ile para ödülleri ve turnuvaya katılan oyuncularına oyun içi ödüller dağıtacağını da belirtti. Zula oyuncularının bu ödülleri kazanmak için ve iyi bir oyun keyfi yaşamak için uzun süredir sabırsızlıkla beklediklerini biliyoruz. Şimdiden takımlara başarılar dileyelim.

Oynanacak Oyunlar ekibi olarak ZULA’ya globalleşme yolunda başarılar dileriz. ZULA hakkında detaylı bilgi ve tanıtımı için tıklayınız.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 1
  • onurtanya8

    Açıkçası oyunun böyle bir yerlere geleceğini tahmin etmemiştim.

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.