ZigZag Tanıtımı

ZigZag Tanıtımı Hakkında

Ketchapp firması tarafından geliştirilmiş ve yayına sürülmüş bir oyundur. ZigZag oyunu arcade türünde bir oyundur ve bunun yanında ücretsiz olarak oynanabilmektedir. Oldukça eğlenceli ve zor bir oyun olan ZigZag son zamanların en trend oyunları arasında yer almayı başarmıştır. Hem Android hem de IOS işletim sistemi tabanlı akıllı mobil telefonlarınızdan ayrıca tablet cihazlarınızdan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulamadır ve boyutu da oldukça küçüktür. Akıllı cihazlarınızda sadece 17 mb yer kaplayan bir oyundur. Dikkatli bir şekilde oynanması gereken bu oyunda ayrıca oyunun müziği de bulunmaktadır. Oyunla oldukça uyumlu olan bu müzik oyunu oynarken iyice eğlenceli olmasını da sağlar. Fakat eğer müziği kullanmak istemezseniz müziğin sesini kısabilirsiniz. Ayrıca bu oyun oyunda elde ettiğiniz skorları hemen oyun aracılığıyla arkadaşlarınızla sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşma imkanı da sunmaktadır. Tüm bunların yanında isterseniz bu oyunda arkadaşlarınızla da yarışma fırsatını bulabilirsiniz. Sizde bu oyunu oynamak istiyorsanız ister masa üstü sürümlerden isterseniz de App Store ve Google Play Store yardımı ile mobil cihazlarınıza oyunu indirebilir ve hemen oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

ZigZag Nasıl Oynanır?

Oldukça basit fakat oynarken de sizi bir o kadar zorlayan ZigZag oyununda bir top bulunmaktadır. Oyunu oynarken yapmanız gereken tek şey yuvarlanmakta olan bu topu platformun üzerinde tutabilmektir. Oyun birçok seviyeden oluşmaktadır ve seviyeleri tamamladıkça seviyeniz artmaktadır. Ayrıca oyunda seviyeniz yükseldikçe oyunda git gide zorlaşmaktadır. Son dönemlerin en trend oyunları arasında yer alan bu oyunu sizde oynamak istiyorsanız hemen telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilir ve topu platformda tutarak oyunda ilerleyebilirsiniz.

ZigZag İndir

Sizde eğer hemen ZigZag oyununu oynamak istiyorsanız, boş vakitlerinizde eğlenceli vakitler geçirmek istiyorsanız hemen yukarıda yer alan linklere tıklayarak hem Andoid işletim sistemine sahip olan akıllı mobil cihazlarınız için hem de IOS işletim sistemi tabanlı akıllı mobil telefonlarınız için ücretsiz olarak yukarıda yer alan linklere tıklayarak App Store ve Google Play Store aracılığı ile bu oyun uygulamasını telefonlarınıza indirebilirsiniz.

ZigZag Android indirmek için buraya tıklayın!

ZigZag IOS indirmek için buraya tıklayın!

Şifremi Unuttum