Ana sayfa » Yeni Star Wars Oyunu Mu Geliyor?

Yeni Star Wars Oyunu Mu Geliyor?

Planlanan Yeni Star Wars Oyunu Hakkında

Respawn Entertainmet şirketi, Electronic Arts şirketi ve Lucasfilm şirketi güçlerini birleştirerek yeni Star Wars oyunu için geçtiğimiz günlerde çalışmalara başladı. God of War oyun serisinin yapımında sanat yönetmeni olarak yer alan Stig Asmusseni’in yapmış olduğu açıklamalara göre, yeni Star Wars serisinin oyunu üçüncü kişi bakış açılı macera aksiyon oyunu olarak oyun pazarına sürülecek.

Ünlü sanat yönetmeni Stig Asmussen bütün ömrü süresince Star Wars oyunları oynadığını ve şimdi ise kendisinin yapacağını açıkladı. Respawn Entertainmet şirketinde en iyi oyun yapımcıları bulunduğunu ve ekip olarak bu deneyimi kaçırmak istemediklerini de ayrıca açıkladı.

Respawn Entertainmet Şirketinden Star Wars Oyunu!

Electronic Arts şirketi, 2013 senesinde Star Wars oyun haklarının kontrolünü almış ve üç büyük oyun stüdyosunun Star Wars oyunları üzerinde çalışmalar yaptığını açıklamıştı. Respawn Entertainmet şirketi yaklaşık olarak iki senedir Titanfall oyununun dışında bir projede çalışabilmek için yeni bir iş arkadaşları arıyordu. Yapılan açıklamalara göre Respawn Entertainmet şirketinin yeni oyunu ise Star Wars oyunu olacak.

Yeni Star Wars oyunu hakkında macera ve aksiyon türünde oyun olacağı hakkında başka bir bilgi verilmedi. Respawn Entertainmet şirketinin verdiği bilgilere göre galaksinin en karanlık noktalarında yepyeni bir maceraya çıkacağız.

Electronic Arts, Star Wars Battlefront oyunu ile birçok tartışmanın odak noktası olmuştu. Star Wars Battlefront oyununu beğenenler kadar oyundan nefret edenlerin sayısı da oldukça fazlaydı.

Respawn Entertainmet şirketinin ilk oyunu olan Titanfall sayesinde büyük bir başarıya ulaşarak Titanfall 2’yi duyurarak oyuncuları sevindirmişti. Respawn Entertainmet şirketinin bu kadar büyük bir başarısının sırrı ise oldukça tecrübeli ve kaliteli bir ekibe sahip olmalarından geçiyor.

Star Wars Battlefront Oyunu hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

OynanacakOyunlar olarak oyun dünyasını yakından takip ederek sizler için en güncel oyun haberleri, oyun tanıtımları, promo ve beta kodlarını bilgisayarınıza kadar getiriyoruz! Umuyoruz ki sizlerin de yardımlarıyla daha iyi yerlere geleceğiz. Bugüne kadar olan her türlü desteğiniz için teşekkür ediyor ve iyi oyunlar diliyoruz 🙂

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.