Ana sayfa » Yeni Star Wars Battlefront Geliyor

Yeni Star Wars Battlefront Geliyor

Yeni Star Wars Battlefront Mu Geliyor?

Eski nesil şirketler arasında en çok eleştiri yağmuruna tutulan ve üst üste iki kez en kötü oyun şirketi ödülünü alan şirket Electronic Arts, yeni dönemde tüm hatalarından ders alarak kendine yakışan oyun kalitesi sunup oyun severlerin gönlünü almayı başarmıştı. Bu yıl içerisinde Battlefield 1 ve Titanfall 2 oyunları ile iddialı olarak yeni oyunlar çıkarmayı düşünen Electronic Arts şirketi, geçtiğimiz günlerde oyun pazarındaki yerini alan Star Wars Battlefront oyununun devamı hakkında yeni duyurular yaptı. Bu duyuru ile birçok oyuncuya “Yeni Star Wars Battlefront geliyor mu?” gibi akıllarda soru işaretleri bırakmıştı.

Yeni Star Wars Battlefront Geliyor

Oyun Severlere İyi Haber, Yeni Star Wars Battlefront Geliyor!

Electironic Arts şirketinin çeyrek dönemindeki finansal açıklamaları ile birlikte yeni Star Wars oyununun kaderini açıklayan, Electironic Arts şirketinin finans şefi Blake Jorgensen, Star Wars Battlefront 2 oyununun 2017 yılının içerisinde oyun pazarına sürüleceğini açıkladı. Bu açıklamaların yanı sıra, önümüzdeki dört yıllık dilimde her sene yeni bir Star Wars: Battlefront oyunun çıkarılmasının planladığını açıkladı.

Yeni Star Wars Battlefront oyununun en büyük özelliği ise; şu an yapımı süren Star Wars 8 gibi filmlerin yapım ekibi ve ortak çalışmaları ile ortaya çıkacak oyun Star Wars Battlefront 2 oyunu olarak görünüyor. Yeni Star Wars Battlefront oyunu ise Dead Space 3 gibi oyunlardan tanıdığımız oyun yapımcısı olan Visceral Games stüdyosu geliştiriyor.

Yeni Star Wars Battlefront oyunu, şu an piyasada bulunan Star Wars Battlefront oyunundan daha  farklı bir mekanda ve farklı bir konseptte yer alacak. Yeni Star Wars Battlefront oyununda ise ilk Star Wars filmlerinden esinlenilmiş bölümler oyuncuları bekliyor olacak.

Oynanacak Oyunlar olarak yeni haberler geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.