Ana sayfa » Yeni Silahlarıyla Battlefield 1 Özellikleri

Yeni Silahlarıyla Battlefield 1 Özellikleri

Silahlarıyla Battlefield 1 özellikleri hakkında bildiklerimizi sizler için yazdık. Konunun 1. Dünya Savaşı olmasıyla beraber Battlefield 1’in en heyecan verici özelliklerinden biri yeni teknoloji olan silahlar. Bu demek oluyor ki çok geniş yelpazeli silah sistemiyle oynayacağız. Bunlardan bazıları FPS oyunlarında oynadığımız ateşli silahlar olacak, bazıları ise ortaçağ yakın dövüş silahları olacak.

battlefield 1 silahlar

6 tane ateşli silah olacak:

  • Makineli tabancalar
  • Hafif makinalı tüfekler
  • Tek elle tutulabilen tabancalar
  • Dürbünlü tüfekler
  • Yarı otomatik silahlar
  • Pompalı tüfekler

Bir Twitch yayımcısı tarafından röportaj yapılan Battlefield 1 silah tasarımcısı Julien Schmeik oyun hakkında bazı özel içerikleri de açıkladı.

Battlefield 1 ile silah kullanımı gelişiyor, artık tek bir noktaya nişan alıp tek bir tuşla ateş etme devri bitti. Bir silahı iyi kullanabilmek için silahın güçlü ve zayıf özelliklerini anlamamız gerekecek. Bu durum FPS oyunlarında gerçek dereceyi gösteren bir durumdur. Ayrıca Schmeik “Silahlar hiç olmadığı kadar tatmin edici olacak.” açıklamasında bulunarak aslında bu öğrenme sürecinin ne kadar zevk verici olacağını açıkladı.

Schmeik yakın dövüş silahlar hakkında “20. Yüzyılın savaşları arasında düşmanlarla yakın mesafede karşılaşma ihtimalinin en yüksek olduğu savaş 1. Dünya Savaşı’ydı. Bu durumu göz önünde bulundurarak birçok sayıda farklı saldırı hızlarına ve hasar miktarlarına sahip yakın dövüş silahı tasarladık.” açıklamasında bulundu.

Schemik ayrıca silah takviyeleri hakkında da konuştu: “Birçok silaha kasatura (bıçak) takıp açısını ayarlayabileceksiniz. Ayrıca muhteşem silah kostümlerimizde olacak fakat bunlar hakkında önümüzdeki aylarda açıklama yapacağız.” Diğer bir deyişle silahlarınızı kendiniz tasarlayabileceksiniz.

Yeni silahlarıyla Battlefield 1 özellikleri şimdilik bu kadar. Yeni gelecek Battlefield 1 özellikleri hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.