Ana sayfa » Yeni Need for Speed Oyunu Ne Zaman Çıkacak?

Yeni Need for Speed Oyunu Ne Zaman Çıkacak?

Yeni Need for Speed Oyunu Tarihi Hakkında

Electronic Arts şirketi tarafından her sene düzenli olarak oyun pazarına sürdüğü ve yarış oyunları kategorisinde efsane hale gelen Need For Speed, 2016 yılında oyun pazarındaki yerini alan Need for Speed : Rivals serisi ile birlikte her sene yeni Need For Speed oyunu çıkarma politikasını sonlandırmıştı.

Need for Speed oyunu, 20. yılını boş geçirmiş ve 21. yılında ise yeniden yapılandırılarak yeni bir Need for Speed oyunu ile yeni nesil konsollardaki yerini almıştı.

Need for Speed, 2016 senesinin Mart ayından itibaren PC oyuncuları ile buluşmuştu. Bu sebep ile özenle geliştirilen Need for Speed, son zamanlarında ve son oyunlarında oldukça başarısız olan seri, yeni Need for Speed oyunu sayesinde kendini toplayarak oyuncuların gönlünü almayı başarmıştı.

Yeni need for speed oyunu

Need for Speed serisini tamamen kurtaran ve Need for Speed serisinin şu anki geliştirici stüdyosu olarak yoluna devam eden Ghost Games stüdyosu, EA Play etkinliği öncesi yaptığı açıklamaya göre; 2016 senesi içerisinde yeni bir Need for Speed oyunu oyun pazarına sunulmayacak.

Need for Speed serisinin yeni oyunu ise önümüzdeki yıl son çeyrekte oyun pazarındaki yerini alacak. Stüdyo, yeni oyun pazara sürülene kadar ise şuan ki Need for Speed oyunu için ücretsiz olarak DLC ve eklenti paketleri sunmaya devam edecek.

E3 2016 etkinliğine katılamayan Electronic Arts ise kendi oyunlarını tanıtmak için düzenleyeceği konferans EA Play ile oyun severlere yeni oyunlarını tanıtacak.

Oynanacak Oyunlar ekibi olarak bizlerde Need for Speed’in oyununu sabırsızlıkla bekliyoruz.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.