Ana sayfa » Yeni Başlayanlar İçin World of Warcraft Güncellemesi

Yeni Başlayanlar İçin World of Warcraft Güncellemesi

Bir çok yılın geçmesi ve bir sürü genişleme paketinin gelmesiyle World of Warcraft’ın eski içerikleri biraz problemli hale geldi. Oyunda düşük seviyeden başlamak eski oyuncular için pek bir problem olmasa da, Blizzard yeni gelecek Warcraft filminin oyuna yeni oyuncular kazandırmasını beklediği için yeni World of Warcraft güncellemesi getirdi.

orgrimmar-post-cataclysm

Yeni World of Warcraft güncellemesi ile dün oyuna 1-20 seviyeleri arası deneyim için bir çok değişiklik geldi. Oyundaki en büyük problem düşük seviye oyuncuların hemen hemen anında ölmesi ve düşük seviyelerde hiçbir uğraştırıcı faktörün olmamasıydı. Yeni gelen World of Warcraft güncellemesi ile gelecek aylarda beklenen oyun içi yoğunluğa kolaylık olarak 1-20 seviye arası bölgelerde daha dinamik bir canlanma süresi geldi.

Yeni Gelen Güncellemelerin Tam Listesi:

  • 1-10 seviyedeki düşmanlar artık daha az hasar veriyor.
  • Zindanlara gelen son yeniliklere ek olarak, düşük seviye zindanda ölen oyuncuların ruhları zindan girişinde çıkıyor. Böylelikle canlarını kaybettiklerinde bedenlerine geri dönebilmek için zindan girişlerini uzun süre aramalarına gerek kalmadı.
  • 1-20 seviyedeki bölgelerde canlanma zamanları beklenen yoğun oyun içi trafik için daha seri hale getirildi. Böylelikle canlanma bölgeleri daha dinamik oldu ve oyuncular oyundaki içeriği daha hızlı ve daha fazla deneyimleyebilecek.
  • 1-20 seviyedeki bossların canları artık onlarla savaşan oyuncu sayısına göre değişiyor. Yeni oyuncular artık bu bossları biraz uğraştırıcı olsa da tek başlarına da kesebilecekler.
  • Bu seviyedeki oyun içi deneyimleri daha zorlayıcı hale getirmek için 20 seviye altı oyunculara savaş sırasında olmadığında gelen can yenileme bonusu azaltıldı.
  • Savaş yeteneklerini geliştirebilmek için düşük seviyedeki oyuncuların verdikleri hasar azaltıldı. Genel olarak, büyü hasarı olmayan Strength ve Agility sınıfları güncellemeden önceki hasarlarına göre daha fazla hasar azaltması aldı. Fakat seviye 40’tan sonra hasarda herhangi bir azaltıcı değişiklik olmuyor.

Oyunun eski oyuncuları düşük seviyelerde herhangi bir zorluk yaşamadığı için bu yeni gelen güncellemeler daha çok Azeroth’a (Oyundaki 4 kıtadan oluşan bir gezegen) ayak basmamış oyuncular için oldu. Yeni gelecek olan Warcraft filmi ile oyuna daha fazla ilgi geleceği yüksek ihtimal olduğu için oyunda daha iyi bir izlenim bırakmak adına bu güncelleme Blizzard’ın akıllıca bir hareketi oldu.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.