Ana sayfa » World Of Warcraft Yeni Güncelleme

World Of Warcraft Yeni Güncelleme

World Of Warcraft Yeni Güncelleme Dikkat Çekti

World of Warcraft oyununu sevenler için yeni güncelleme sevenlerine gösterildi. Tomb of Sargeras adı ile yapılan yeni güncelleme ile gündeme tanıtım videosunun yenilenmesi geldi. MMORPG türünde var olan oyun için yaşanacak güncelleme, çok sayıda özelliğin de birlikte kullanılmasına yol açıyor. World Of Warcraft Yeni Güncelleme hakkında daha detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam ediniz.

7.2 Güncellemesini Takip Edin

wow oyuncuları bir süreden bu yana yeni güncelleme arayışı içindeydi ve bu beklentileri için de sona gelindi. Oyunu piyasaya süren firma 7.2 güncellemesi için yeni görselleri meraklılarıyla paylaştı. Bu güncellemeden önce geçen ağustos ayı itibariyle firmanın sunduğu genişleme paketi oyun severlerin beğenisine sunulmuştu. 28 Mart itibariyle gelen güncelleme, wow severler için efsane kalitesinde eşyalar da sunmakta. Legion ile beraber çok sayıda oyuncu geri dönüş yaşamıştı, ancak bu yeni paketle ilgili yaşana gelişmede Sargeras- Gul- Dan durdurulmuş oldu. Kiljaeden, bu son 7.2 güncellemesi sonrasında dikkat çeken bir diğer detay da Azeroth ve ona saldıran Kiljaeden ile ilgili. Yakın dönemdeki bu değişikliği mutlaka dikkate almanız önerilmekte. Oyundan bu sayede daha fazla zevk alabilirsiniz. wow yeni güncelleme tanıtım videosunu Türkçe altyazı seçeneğiyle aşağıdan izleyebilirsiniz :

Her türden oyunu oynamaktan asla sıkılmayan bir insan. Yeni şeyler öğrenmeye oldukça hevesli. Hızla yükselen yeni neslin tanınacak oyun yazılımcısı olmaya aday.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.