Ana sayfa » World of Warcraft İşCep Çekilişi

World of Warcraft İşCep Çekilişi

İş Bankasının başlatmış olduğu bir etkinlik ile İşCep kullanıcıları 2 adet Cinemaximum bileti kazanma şansını yakalıyor.  World of Warcraft İşCep etkinliğine her Türkiye İş Bankası Bireysel müşterileri katılabilir.

World of Warcraft İşCep çekilişine katılım için yapılması gerekenler ise oldukça basit.

  • İşCep uygulamanızı açarak bir refereans kodu alın.
  • Horde için Twisting Nether sunucunda Warspear şehrinde Iscep adlı karakteri bulun. Alliance için, Outland sunucusunda Stormshield şehrinde Iscep adlı karakteri bulun.
  • Karaktere aldığınız referans numarasını iletin.
  • Çekilişe katıldınız!

Iscep karakterinde bulunan kişi referans kodunuzu alarak kendi sistemine ekleyecek ve kazananlar 30 Mayıs haftasında www.isbank.com.tr adresinde “Kampanyalar” sayfasında açıklanacak.

Biz de Iscep’i beklememiz sonucunda aramızda geçen küçük diyaloğu sizlerle paylaşmak istedik. Karakter geç kaldığında sabırsızlanmayın. Goblinler bazen oldukça inatçı olabiliyor 🙂

wow işcep

Not: Yanıt almayı biz de beklemiyorduk. Kısa süreli bir şoktan sonra hemen toparladık.

Kampanya tarihi 16 Mayıs – 29 Mayıs olarak belirlendi. Hemen sen de katıl, 2 adet Cinemaximum sinema biletini kap ve istediğin arkadaşınla film izlemenin keyfini çıkar!

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.