Takip Et
Ana sayfa » Wolfteam » Wolfteam Tanıtımı

Wolfteam Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Oyun yapımcısı Softnyx Co. MMOFPS oyun severleri yeni bir deneyime sürüklüyor. FPS tarzındaki birçok oyun insan karakterlerinin genelde,  karşılıklı savaştığı ve birbirlerine üstünlük kurmayı hedefledikleri oyunlardır. Tamda bu noktada Wolfteam bu oyun anlayışını tamamen değiştiriyor. Burada beklenilen çok farklı bir savaş. Kurt adam ve insanların savaşına hoş geldiniz. Bu savaşta insanlar ve kurt adamlar kıyasıya bir savaş içinde.

2012 yılında aldığı en iyi MMOFPS ödülü ile bu Wolfteam, 9 milyonun üzerinde oyuncu sayısı ve 400.000 klanı ile Türkiye’de bu alanda ile lider durumda.

Türkiye’ye özel olarak haritaları mevcut olan bu oyunun seslendirmesi de tamamen Türkçe. 10 farklı moda sahip oyunda takımlar kırmızı ve mavi renkte karşı karşıya gelmekte. Oyundaki modların başlıca isimleri şu şekilde İşgal , ölüm oyunu, yıkım, kurt işgal, ex-işgal, yıkım s2, uyku, bıçak, tabanca ve sniper  modu. Oyunda tercih edilen en çok 3 modun kısa açıklaması ise şu şekilde.

İşgal modu

Adından  anlaşılacağı üzere işgal ve ele geçirme üzerine kurgulanmış, en çok üssü kontrol eden takımın zaferi ile sonuçlanan oldukça eğlenceli bir mod. Oyunu kaybetmek istemiyorsanız düşmanlarınızı iyi takip edin ve üssünüzü sıkı korumaya alın.

Ölüm oyunu modu

Takım olarak en çok öldürme puanına sahip olun oyunu kazanın. En iyi oyuncuyu, yani kralı vuran puanınız ikiye katlayacaktır.

Yıkım modu

Mavi takımın tüm engellemelerine karşı, kırmızı takım olarak bombayı doğru alana kurup patlamasını sağlamalısınız. Bombayı kurduktan sonra tüm takım olarak, bombayı etkisiz hale getirmek isteyen mavi takıma karşı güçlü bir savunma yapmanız gerekiyor. Bombayı patlatın yada etkisiz hale getirin seçim sizin.

Sıralama ve puanlama oyun içerisinde rütbe ile yapılmakta kullanıcılar rütbeye göre sıralandırılır ve derecelendirilir. Oyunu ücretsiz oynayabilmeniz en büyük avantajınız gibi görünsede, oyun içerisindeki üstün karakter özeliklerine ve profesyonel silahlara belli miktarlarda ücret ödemeniz gerekebilir. Oyun içi haritaların isimleri Taksim, Covolt, Paien Laboratuarı, Kurt Şehri ve İstasyon.

Wolfteam oynayabileceğiniz bilgisayarınızın işletim sistemi en düşük Windows 2000 olmalı. Bilgisayarınızda en düşük seviyede Pentium 4 bir işlemci ve 800 mb veri alanına olması gerekiyor. Sisteminizin ram kapasitesinin en alt düzeyde 1024 mb olması, oyunu oynamanız için gerekli en önemli faktörlerden bir tanesi. Oyun grafiklerini sağlayabilecek bir ekran kartını da unutmamak gerekiyor. Ekran kartı için en düşük seviyede GeForce FX 5700 yada Radeon 7600 w/512 mb ekran kartlarından bir tanesine sahip olmalısınız.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.