Takip Et
Ana sayfa » Windward » Windward Tanıtımı

Windward Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Windward Tanıtımı Hakkında

Windward, bağımsız yapımcı olan Tasharen Entertainment Inc. tarafından geliştirilen ve yayımlanan korsan aksiyon oyunudur. Oyunun temeli gemi yönetmek ve gemi savaşları yapmaktan geçiyor. Oyunu oynayabileceğiniz platformlar ise, Microsoft Windows, MAC platformu ve Linux üzerinden oynayabilirsiniz. Oyunu steam üzerinden satın alabilir ve bazı dönemlerde yapılan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Windward Tanıtımı

Windward Tanıtımı

Windward Hakkında Bilgi

Oyunun temeli gemi savaşlarından oluşuyor ve tam bir aksiyon içinde olacağınız bir oyunla karşı karşıyasınız. Size verilen gemiyi yöneterek bazı görevler yapıyorsunuz veya savaşlara katılarak geminizin gelişmesini daha büyük savaşlarda yer almasını sağlıyorsunuz. Tabi gemi denince akla gelen ilk şey ticaret oluyor, oyun içinde büyük haritalarda ticaret yapabiliyorsunuz. Belki de en güzel yanlardan birisi geminizi kendiniz zevkinize göre tasarlayabiliyorsunuz. Haritaların çok büyük olduğunu ve bu büyük haritaları ilk başlarda göremiyorsunuz ama ilerledikçe ve haritaları açtıkça keşfedeceksiniz. Oyunda bulunan görevler genelde ya bir ticaret yapma üzerine kurulu ya da bir savaş içinde ilerlemeniz üzerine yapılmış görünüyor. Gemi savaşları ve ticaret görevlerini yaptıkça size bir tecrübe puanı veriyor ve aynı zamanda seviye atlamanızı sağlıyor. Bu seviye ve tecrübe puanıyla da geminizi hangi yönde geliştireceğinizi belirleyebiliyorsunuz.

Tek başınıza yani Single Player modda geminizi geliştiriyorsunuz, bu geliştirmeyi görevler sayesinde yapıyorsunuz ve geliştikçe daha büyük gemi savaşlarına katılabilirsiniz. Tek kişilik oyun modunun yanında multiplayer olarak da oynayabiliyorsunuz ve multiplayer olarak gerçek oyuncularla oynamaya başlıyorsunuz. Gerçek oyuncular işin içine girince yapmak istediğiniz görevler zorlaşıyor ve hayatta kalmanız sizin tecrübenize ve geminizin dayanıklılığına kalıyor. Eğer güçsüz bir gemi ile savaşa girmişseniz sonuç olarak hayatta kalmanız mümkün gözükmüyor.

Oyunun diğer bir güzel yanından sizlere bahsedecek olursak, arkadaşlarınızla bir araya gelip büyük bir haritayı fethetmeniz mümkün ve bu sayede saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Burada haritayı nasıl fethedeceğinizi siz ve arkadaşlarınız belirleyecek, önemli olan iyi bir strateji ve iyi bir saldırı, sizi o haritanın galibi haline getirerek tüm düşmanlarınızı öldürmenizi sağlayacaktır.

Oyuna grafiksel açıdan bakıldığında diğer oyunlara göre büyük oranda üzerinden çalışılmış bir yapıya sahip diyebiliriz. Bizim gözümüzden çok aşırı bir grafik bulunmasa da oyuncuları mutlu edeceğini düşünüyoruz.

Oynanacak Oyunlar olarak oyunu satın almayı düşünen arkadaşların ve gemi savaşı severlerin göz atması gerektiği bir oyun olduğunu söyleyelim.

Windward Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Dual Core 1.4 ghz, İntel Core i3
Ram: En az 2 GB
Ekran Kartı: İntel Graphics HD4200
HDD boş alan: En az 250 mb.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.