Takip Et
Ana sayfa » Watch Dogs 2 » Watch Dogs 2 Tanıtımı

Watch Dogs 2 Tanıtımı

Watch Dogs 2 Hakkında

Aksiyon ve macera oyunu sevenler için ilgi çekici olan oyun seçenekleri arasında Watch Dogs 2 oyunu da yer almaktadır. Oyun tek kişilik veya çoklu kişiyle olarak oynanabilir. Bu sayede online olarak oyuna dahil olmak isteyenler oyuna giriş yaptıktan sonra farklı oyuncular ile karşı karşıya gelerek bu şekilde oyunu daha keyifli kareler yaşayabilirler. Watch Dogs 2 Tanıtımı ve detayları sizler için Oynanacak Oyunlar’da!

Oyunda genç bir korsan oyuncu ve bunun yanı sıra farklı oyuncular yer almaktadır. Özellikle devamlı olarak sistem üzerinden izlenen oyuncular bu şekilde kimin nerede ne zaman ne yaptığı öğrenilerek hareket edilmektedir. Oyun sırasında oyuncular şehirde yürüyerek veya araba ile ulaşım sağlayabilirler. Bunun yanı sıra motosiklet, teleferik, kamyon, otobüs, bisiklet, tekne gibi farklı araçları da kullanarak farklı bölgelere ulaşım imkanı elde edebilirler.

Watch Dogs 2 Oyunun Detayları

Oyun içinde akıllı telefon üzerinden bağlı olan elektronik cihazlar ile de saldırı yapılabilir. Farklı bir konsepte olan Watch Dogs 2 oyunu nasıl oynanır? Diye düşünenler bu konuda merak ettikleri her türlü bilgiye oyunu inceleyerek ulaşım sağlayabilirler.

Özellikle oyunda hackerler tarafından yapılan saldırıları ile bütün oyuncuların yeri takip edilerek bu şekilde kameralar üzerinden izleme imkanı ve oyuna müdahale etme imkanı bulunmaktadır. Özellikle trafiği bozmak veya müdahale etmek için yapılacak olan işlemler sayesinde telefon üzerinden oyuna müdahale etmek mümkündür.

Watch Dogs 2 İndirme

Çoklu olarak oynanabilecek olan oyun seçenekleri arasında yer alan Watch Dogs 2 oyunu satın alma işlemleri sonucunda oyuncuların katılabileceği oyun seçenekleri arasında yer almaktadır. Online olarak oyuna katılmak isteyenlerin öncelikle satın alma işlemlerini yaparak bu şekilde oyna da aynı olması mümkündür.

Farklı konsepti ile dikkat çeken oyun özellikle dışarıdan müdahale edilmesi nedeniyle oyunun devamlı olarak değişmesi ve farklı olayların gelişmesi ile oyuncuların her an heyecan içerisinde oyuna müdahil olmalarına imkan sağlamaktadır. Aynı anda çok sayıda oyuncunun oyuna dahil olması mümkün olduğundan bu şekilde daha keyifli ve ilgi çekici hale gelmektedir. Verilen görevlerin yerine getirilmesi için kullanılan farklı silahlar ile oyunda yer alınmaktadır.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 4

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.