Ana sayfa » Watch Dogs 2 Tanıtımı Yapıldı

Watch Dogs 2 Tanıtımı Yapıldı

Watch Dogs 2 Tanıtımı Yapıldı.

Bildiğiniz üzere Ubisoft, Watch Dogs’un ilk oyunu ile GTA 5’e meydan okumuş ve bu meydan okuma oyuncuları çok heyecanlandırmıştı. E3 2012’de gösterildiğinin aksine çıkışı beklenilenin çok çok altında bir oyun olmuştu. Tabiri caizse downgrade kurbanı bir oyunla karşı karşıyaydık.maxresdefault

Geçtiğimiz günlerde ise Watch Dogs 2’ye dair sızıntılar gündemdeydi. Bu sızıntıların arkasının kesilmeyeceğini tahmin etmiştik. Tahminimiz doğru çıktı ve Watch Dogs 2 tanıtımı yapıldı. İlk olarak sinematik videosu gösterildi.

Daha sonra ise Marcus adındaki karakterimizin tanıtıldığı bu video gösterildi.

Marcus Holloway adındaki genç hacker karakterimiz bizi San Francisco’da karşılayacak. San Francisco’nun geniş sokak ve caddelerinde üyesi bulunduğumuz DedSec ekibi ile hareket edeceğiz. Önceki oyuna nazaran daha iyi grafikler, daha iyi bir oynanış ve yenilikçi oyun yapısıyla bu sefer hayal kırıklığı yaratmayacağını umut ediyoruz.

Ve son olarak oyunun yeniliklerinden bahsedelim. Buradaki oynanış videosundan anlaşılacağı üzere oyunumuzda baskın rol üstlenecek olan olay Co-Op oyun yapısı olacak. Arkadaşlarınızla beraber oyunu oynayacak ve hackleme işini beraber yapacaksınız. Bu tür bir oyuna göre Co-Op oynanabilir olması gerçekten önemli bir detay. İlk oyuna göre genişletilmiş harita ve yeni eklenecek olan görev yapıları oyunu daha da oynanabilir yapacak gibi gözüküyor.

Oyunun tanıtımı ne kadar büyüleyici yapıda olsa da Ubisoft’un ellerinde olduğunda yine birkaç yeri eksik olacak olması muhtemel. Ubisoft oyunu 15 Kasım tarihinde, PC, Playstation 4 ve Xbox ONE kullanıcılarına sunacak.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.