Takip Et
Ana sayfa » WarRock » WarRock Tanıtımı

WarRock Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Warrock, Dream Execution tarafından üretilen 2006 yılında yayınlanmış bir MMOFPS oyunudur. Jindo oyun motoru ile hazırlanan bu savaş oyununu Windows platformlarında oynama imkânınız bulunmaktadır. Warrock Free2Play yani oynaması bedava bir oyundur. Oyun her ne kadar bedava olsa da oyun içi satın almamalarla daha ileri seviyede silahlara sahip olabilirsiniz.

Warrock Oyunu Hakkında

Oyun, Derbaran isimli Orta Asya ülkesindeki hükümet ordusu ve isyancılar arasındaki savaşı konu almaktadır.

Oyunun farklı olarak 4 farklı savaş kategorisi bulunmaktadır. Bu savaş kategorilerinden bir tanesinde yeni gelen güncellemeler sayesinde yapay zekâya karşıda oyun oynama imkânınız bulunmaktadır. Oyun içindeki diğer oyun modları Close Quarter Combat, Urban ve Battle Group’dur.

Close Quarter Combat oyun modu kendi içerisinde üç tip oyun modunda oynanabilmektedir. Bu oyun modları ise Explosive, Free For All ve Deathmatch.  Deathmatch birçok FPS oyuncusunun yakından bildiği oyun türüdür. Belirlenen rakip düşman öldürme sayısına ilk ulaşan takım savaşın kazananı olmaktadır. Free For All, her oyuncunun tek olduğu ve belli öldürme limitine ulaşan kişinin kazandığı bir oyun modudur.  Son olarak Explosive oyun modu bir çoğumuzun Counter-Strike oyunundan hatırlayacağı C4 kurma ve imha etmeye dayanan oyun modudur.

Urban oyun modu, çok geniş oyun haritalarda oynanabilen ayrı bir moddur. Bu modu diğerlerinden ayıran en önemli özelik, haritalar içerisinde kullanabileceğiniz tank, top ve hava araçlarının bulunmasıdır.

Battle Oyun modu, urban oyun moduna benzemektedir. Bu modu diğerinden ayıran özeliklerin başında haritaların daha büyük ve geniş olmasıdır. Ayrıca bu haritalarda yer alacak kara ve hava araçları Urban modundakilerden dahada gelişmiş ve güçlüdür.

Warrock, hiç şüphesiz denemeniz gereken MMOFPS oyunlarından bir tanesidir. Oyun içerisindeki karakterler Engineer, Medic, Sniper, Assault ve Hevy Trooper’dir.

Warrock Sistem Gereksinimleri

Warrock her ne kadar 2006 yılında çıkmış olsa da bu oyunu oynanacak oyunlar listenize eklemenizi ve test etmenizi önermekteyiz. Warrock sistem gereksinimlerine baktığımızda Windows Xp işletim sistemi, İntel Pentium 3 işlemci, 1Gb ram, NVIDIA GeForce 6600 ya da daha üst düzey ekran kartı ve 3 GB’lık boş veri alanı cihazınızda bulunması gerekmektedir.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.