Takip Et
Ana sayfa » Warface » Warface Tanıtımı

Warface Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Warface Tanıtımı Hakkında

Warface, CryEngine 3 oyun motoru ile geliştirilen birinci şahıs nişancı ve aksiyon oyunudur. Crytek Kiev firması tarafından geliştirilen oyunu, Microsoft Windows ve Xbox 360 platformlarında oynama imkânınız bulunmaktadır. Microsoft için 21 Ekim 2013 tarihinde yayınlanan Warface, Tencent Holding, Trion Worlds, Nexon, Mail.ru, Level Up! Games ve Microsoft Studios tarafından yayınlanmaktadır.

Warface Hakkında

Oyun, Crytek firmasının geliştirdiği ilk MMOFPS oyundur. Free2play oyun kategorisinde bulunan bu FPS oyunu için Türkiye içinde sunucular bulunmaktadır. Oyun içinde yapacağınız müsabakalar sayesinde deneyim puanları ve oyun içi Warface parası kazanabilirsiniz. Kazandığınız paralar ile yeni ögelerin kilitlerini açabilir karakterinize silah donanımları alabilirsiniz.

Warface Tanıtımı

Warface Tanıtımı

Warface, oyunu içerisinde oynayabileceğiniz dört farklı karakter sınıfı bulunmaktadır. Oyun içinde karakter sınıflarından dilediğinizi seçerek düşmanlarınıza korku verebilirsiniz.

Rifleman oyun esnasında bir takımın olmazsa olmaz karakterlerinden bir tanesidir. Bu karakter sayesinde takım arkadaşlarınıza cephane desteği sunabilirsiniz. Dengeli bir sınıf olan Rifleman, takım için âdete itici bir güçtür. Yakın saldırı ve orta menzilli saldırılarda âdete profesyonel bir destekçidir.

Medic size bahsedeceğimiz diğer bir karakter sınıfıdır. Bu karakter sınıfı hızlı hareket edebilmektedir. Hızlı hareket etmesinin en büyük nedeni hafif silahlar taşımasıdır. Bu karakter sınıfı sayesinde takım arkadaşlarınızı iyileştirebilir ya da yeniden canlandırabilirsiniz. Av tüfekleri ve hafif tabancalar bu karakter sınıfının vazgeçilmez ve en etkili silahları arasındadır.

Mühendis sınıfı bu oyunda, ağır makinalı tüfekler ve kompakt saldırı tüfeklerini kullanabilen tek sınıftır. Mühendisin en önemli özelliği rakiplerinin zırhları pasife ederek onları savunmasız bırakmasıdır.

Sniper, bu karakter sınıfı her FPS oyunda bulunan olmazsa olmaz en önemli karakter sınıfıdır. Keskin nişancı tüfekleri ile takımını uzaktan koruyabileceği gibi, aynı zamanda belirli alanlara mayın döşeyerek rakiplerinin kâbusu olabilir.

Warface oyunu içerisindeki modlara baktığımızda, 6 farklı oyun modu bulunmaktadır. Bu oyun modları sırasıyla Team Deathmatch, Bomba Bitki, Fırtına, Yakalama, Tahribat ve Bag’n Etiket’dir.

Son zamanlarda sevilen bu oyuna kayıt olmak için linke tıklayın ve keyfini çıkarın, iyi oyunlar.

Warface Sistem Gereksinimleri

Sizde farklı bir MMOFPS oyunu test etmek istiyorsanız, Warface oynanacak oyunlar listenize eklemeniz gereken bir oyun olarak karşınıza çıkmaktadır. Warface sistem gereksinimlerine göz attığımızda minimum sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

İşletim Sisteminiz: Windows XP/ Vista/ 7 / 8
İşlemci Tipi: 2,0 GHz Intel / 2,0 GHz AMD Çift Çekirdekli İşlemci
Ekran Kartı: 256MB GeForce6600 / 256MB AMD-ATIGFX ya da daha iyisi
Veri Depolama HDD: 1,2 GB
Ram Miktarı: 1GB

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.