Ana sayfa » Warcraft Filmi Ve Karakterlerin Oyundaki Yerleri

Warcraft Filmi Ve Karakterlerin Oyundaki Yerleri

Eğer Warcraft filmi sizi memnun ettiyse şimdi favori karakterlerinizin oyunda nerede olduğunu bulma zamanı! Oyundaki karakterlerin bulunduğu yerlere, karakterlere, efsanevi silahlara hep birlikte göz atalım.

Öncelikle bilmemiz gereken şey 3 tane zaman kavramımız var:

 • Warcraft kitaplarından, çizgi romanlarından ve oyunlardan olan orijinal zaman.
 • Sinema sektörüne daha uygun bir şekilde uyarlanmış Warcraft filmi zamanı
 • Alternatif bir evren olan zamanda geriye gittiğimiz ve ünlü karakterleri daha başka misyonlara sokan Warlords of Draenor zamanı

Bu makale oldukça Warcraft filmi ve World of Warcraft Legion spoilerı içermektedir!

Blackhand

Warcraft Blackhand

Film ve Oyun Farklılıkları: Blackhand filmde gösterildiği gibi Lothar tarafından öldürülmedi; First War’ın sonlarına doğru Orgrim tarafından öldürüldü. İki versiyonda da Blackhand zorba, Gul’dan’a sadık ve güç için Horde’a aç gözlü kararlar verdiren bir karakter.

Oyundaki Karakter:

 • Blackhand, Karazhan satranç karşılaşmasında önemli bir piyon.
 • Aynı zamanda Blackhand, Warlords of Draenor genişleme paketinde önemli bir rol oynuyor. Bu versiyonda Blackhand, Blackrock Klanı’nın savaş lordu ve Grommash’ın Iron Horde’una ikinci komutanı olan Doomhammer ile ilk desteği veren kişi. “Battle For Shattrath” görevinde Blackhand, askeri Doomhammer’ı çocukları öldürmeyi reddettiği için öldürüyor, fakat daha sonrasında Durotan ve Yrel’e geri savaşmak için kaçıyor.
 • Doomhammer’ı elementlerle karşılaşması sırasında erimiş lavın içinden çıkarmasından dolayı Blackhand’ın ellerinden biri taştan yapılma. Oyuncular bu bilgiyi “Blackhand’s Secret” görevinde öğrenebiliyorlar.
 • Garrosh Hellscream, Draenor’da zamanda geriye gittiğinde, Azeroth’un (Horde gelmeden önce Alliance’ın bulunduğu gezegen) teknolojisine klanlarla paylaştı. Blackrock Klanı daha sonra “Blackrock Foundry”de bu teknolojiyle silahlar ve makineler yarattı. Bu raid, oyuncular en sondaki boss olarak Blackhand’ı öldürmeden önce yenilgiye uğrattıkları sayısız Iron Horde askerlerinin bulunduğu Warlords of Draenor’da ikinci raid’dir.
 • Oyuncular Blackhand’in sılahı olan The Black Hand transmogunu Blackrock Plate‘den bulabilirler.

blackhand_header_032415_DD

Doomhammer

Warcraft Doomhammer

Film ve Oyun Farklılıkları: Orijinal zamanda Orgrim Durotan’a ihanet etmedi; Gul’dan’a karşı her zaman şüpheliydi ve Gul’dan’ın Draka ile Durotan’a karşı suikast emrini uygularken Blackhand’i öldürdü. Daha sonrasında (Warcraft filmi içerisinde yer almayan bilgiler) Stormwind’e saldırıyı yönetti ve Garona’yı kaçırıp Shadow Council hakkında bilgi almak için işkence etti.

Oyundaki Karakter:

 • Orijinal zamanda, Thrall gladyatör kampından kaçıp sürgün edilmiş Frostwolfları bulduktan sonra, gizemli bir yabancı Horde’un diğer liderlerine hakaret ederek Thrall’i savaşması için kışkırttı. Thrall savaşı yendi ve bu sırada kışkırtan gizemli yabancının Orgrim Doomhammer olduğu ortaya çıktı. İkili yakın arkadaş haline geldiler ve birlikte orkları toplama kamplarından kurtardılar. Doomhammer savaşta ölünce, Thrall zırhını ve silahını alarak Doomhammer’ın mirasını yaşattı.
 • Thrall Durotar krallığını bulduğunda, başkentin ismini arkadaşı Orgrim için vermiştir. “Orgrimmar”
 • Thrall savaş şefi olduğunda, Orgrim’in zırhını giymeye devam etmedi. Fakat Doomhammer’ın çekicini kullanmaya devam etti. Legion’da Enhancement Şamanlar bu artifact silahını almanız için size görevler verebiliyorlar.
 • Warlords of Draenor alternatif zamanında Doomhammer Iron Horde ile işbirliği yapar fakat “Battle For Shattrath“da çocukları öldürmeyi reddeder. Bunun üzerine yakın arkadaşı Durotan’ın gözleri önünde Blackhand tarafından öldürülür.
 • Filmde Orgrim’i canlandıran oyuncu Rob Kazinsky’nin de oyunda yeri var. Ashran’da gerçek karakterine benzeyen Death Knight olarak Horde kaptanı Kaz Endsky yer alıyor. Bu karakterin savaş replikleri de Pacific Rim filminden esinlenmelerle oluşturuldu.

Warcraft Doomhammer Hikayesi

 

Durotan

Warcraft Durotan

Film ve Oyun Farklılıkları: İki versiyonda da Durotan, Gul’dan’a hiçbir şekilde güvenmiyor. Filmde bu durum Frostwolf klanının kafeslere kapatılmasına yol açıyor. Orijinal zamanda ise Frostwolflar sürgün ediliyor ve Alterac dağları yeni evleri haline geliyor. Durotan bir mak’gora (Orkların ölümüne savaştıkları düello) sırasında Gul’dan tarafından öldürülmüyor. Casuslar Doomhammer’ın gardiyanı olarak kendilerini tanıtıp Doomhammer’ın güvenli yerini söyledikten sonra Durotan, Shadow Council casusları tarafından suikastle öldürülüyor.

Oyundaki Karakter:

 • Orkların başladığı yer Durotar’a Thrall’in babası Durotan’dan isim veriliyor.
 • Savaş yeri Alterac Valley’de, oyuncular Rock of Durotan’a saygısını gösterebiliyor. Yazı da: ” Burada Durotan -Frostwolf klanının ilk şefi- ve onurlu savaş şefimiz Thrall’in babası Durotan yatıyor. Irkımızın en cesur üyesiydi – halkımızı köle olarak görenler tarafından ihanete uğratıldı. Durotan özgürlüğümüzü almak adına hayatına verdi. Biz onu onurlandırıyoruz ve mirası oğlu Frostwolfların Kahini Drek’Thar tarafından bizlere verildi.” yazıyor.
 • Orijinal zamanda Durotan annesi Geyah’a karısı Draka’nın hamile olduğunu ve oğlunun Go’el olarak adlandırılacağını söyler. Oyunda Horde oyuncuları Nagrand’ta Büyükannesinin Thrall’e gerçek ismini söylediği görevi yapabiliyorlar. Görev serisi “A Visith With the Greatmother” ile başlıyor ve “There Is No Hope” ile bitiyor. Belirli aralıklarla Thrall, Nagrand’ı ve büyükannesini ziyarete gelmek için dönüyor.
 • Durotan, oğlu Thrall ile bir araya gelebildiği alternatif evren Warlords of Draenor’da baba ve oğul olduklarını fark etmiyor ama aralarında yakın bir bağ oluşturuyorlar. Bu zaman diliminde Durotan ve Frostfire Ridge’de yaşayan klanı, Iron Horde yerine Horde ile işbirliği yapmaya karar veriyorlar. Oyuncular Durotan’la Frostfire Ridge’de, Gorgrond’ta, Talador’da, ve Nagrand’da görevler yapabiliyorlar.
 • Bu alternatif evrende Doomhammer, Iron Horde ile işbirliği yapmasına rağmen Durotan’la hala arkadaşlar. Doomhammer çocukları öldürmeyi reddedince Blackhand, Doomhammer’a karşı düşman oluyor. Orgrim Doomhammer savaşta ölene dek Durotan ve Doomhammer tekrar birlikte çalışıyorlar. Daha sonra Blackhand, Durotan’ı silahsız bırakıyor, Durotan’a hiçbir zaman Iron Horde’a ait olmadığını söylüyor fakat Durotan kendisine can veren Yrel tarafından kurtarılıyor.
 • Oyuncular Thrall’i toplama kampından kaçmasına yardım ettiği Old Hillsbrad Foothills’de Durotan’ın silahı “Durotan’s Batlle Harnessı Captain Skarloc’tan alabiliyorlar. Silahın üzerindeki yazıda ” Bu miras parçası ilk Frostwolf klan şefi tarafından 11 nesil önce giyildi” yazıyor.

Warcraft Durotan Hikayesi

 

Garona

Warcraft Garona

Film ve Oyun Farklılıkları: Garona’nın hikayesi birçok açıdan Warcraft filmi içerisinde değiştirildi. Fakat Garona’nın kişiliğini oluşturan ana parçalar değişmedi – hayatta kalan ve dışlanmış olan. Oyunda Garona, yarı ork ve yarı draenei’dır, Gul’dan tarafından büyütülmüştür. Fakat filmde yarı insandır. Oyunda Horde tarafından dışlanılmasına rağmen yine de Gul’dan için casus olarak çalıştığı bilindiğinden, Horde içerisinde güçlü bir pozisyonu vardır. Orijinal zamanda insanlar tarafından tutsak olarak alınmadı fakat oyunda liderlerle iletişime geçen bir casus olarak yeri vardır. Büyücü Medivh’le yakınlaşır ve oğlu Med’an’ı doğurur. Filmde ise Lothar’a yakınlaşır. Dark Portal’ın açılmasının sebebinin Medivh olduğunu öğrenince Lothar’a ve Khadgar’a Medivh’i yenmek için yardım eder. Filmde ise bu sırada orada değildir. Ayrıca Karazhan’da Garona, kendisinden King Llane’e zorla suikast yapılmasını isteneceğini görür ama daha sonra King Llyane’in güvenilir bir danışmanı haline gelir. Orijinal zamanda Garona, King Llane’i öldürmeye zorlandığında, Gul’dan tarafından zihni kontrol edilmiş haldedir fakat bu sırada ağlar, filmde ise Kral Llane Garona’ya hayatta kalıp barış getirebilmesi ve bir kahraman olarak görülebilmesi için kendisini öldürmesini emreder.

Garona’nın King Llane’e suikastinin farklı sonuçları var; Warcraft filmi içerisinde Horde’un Garona’yı bir kahraman olarak görmesi barış bozucu bir hareket, orijinal zamanda ise Stormwind düşüyor. Horde tarafından bir kahraman olarak görülmüyor; Doomhammer Garona’yı yakalıyor ve Durotan’a suikast yapıp öldüren Shadow Council bilgilerini almak için ona işkence ediyor.

Oyundaki Karakter:

 • World of Warcraft’tan önce Garona’nın hikayesi entrikalarla dolmaya devam ediyordu. Fakat oyuncular Garona’yla ilk karşılaştıklarında, Garona Gul’dan’ın teğmeni olan ve Garona’nın zihnini nasıl kontrol edeceğini bilen Cho’gall’ı yenmeye çalışıyor. Horde, Garona’ya Twilight Highlands’te bir görev zincirinde yardım ediyor. Görev zinciri “Just You And Garona” ile başlıyor ve “Skullcrusher the Mountain” ile bitiyor.
 • Legion’da, Garona bir Uncrowned üyesi olarak Rogue Order Hall’da bulunuyor. Oyuncular ve Garona, Stormwind’e King Llane’i öldürmek için kullanılan The Kingslayers’ı almak adına Stormwind’e sızıyorlar.
 • Oyunda Garona’nın bir sürü kullanılabilen eşyası var: Garona: A Study on Stealth and Treachery, Garona’s Signet Ring, Garona’s Guise, Garona’s Battlegear.
 • Alternatif evren Warlords of Draenor’da Garona, Gul’dan’ın zihinlerini kontrol ettiği Shadow Council’den korkuyor. Khadgar’a çoğu zaman saldırıyor ve yakalandıktan sonra Gul’dan’ın zihin kontrolünden kurtuluyor (Görev: “Breaking Badness“). Daha sonra Efsanevi görev zincirinde oyunculara yardım ediyor ve Follower olarak Garrison’da yer alıyor: Garona Halforcen.

Warcraft Garona Hikayesi

Gul’dan

Warcraft Guldan Hikayesi

Film ve Oyun Farklılıkları: Gul’dan iki versiyonda da aşırı kötü bir karakterdir. Orijinal zamanda, Dark Portal’ı açma sırasında Medivh’le çalıştığı ve Medivh’in ölümünde Medivh’in anılarını araştırırken komaya girdiği biliniyor. Bu zaman içerisinde Gul’dan, büyük güce sahip Tomb of Sargeras’ın yerini bulmak umuduyla Medivh ile çalışıyor. Warcraft filmi içerisinde son sahnelerde orklar Gul’dan’a karşı güvensiz hisler besliyor fakat yine de onla bir araya geliyor. Orijinal zamanda ise Doomhammer, Gul’dan’ın Shadow Council’ından birçok üyesini öldürtüyor. Yıllar sonra Gul’dan, sonunda Tomb of Sargeras’ı buluyor fakat içerisinde bulunan kana susamış iblisler tarafından öldürülüyor.

Oyundaki Karakter:

 • Oyunda çok büyük güce sahip “The Skull of Gul’dan” eşyası, Illidan Stormrage’den düşüyor. Bu eşya zamanında Ner’zhul tarafından yeni dünyalara portal açmak için, Medivh tarafından Dark Portal’ı kapatmak için, Burning Legion tarafından Azeroth’daki ormanları mahvetmek için, Illidan Stormrage tarafından güçlerini almak için kullanıldı.
 • Gul’dan alternatif evren Warlords of Draenor’da Iron Horde üyesi Shadow Council’ın lideri olarak geri dönüyor.
 • Zamanda geriye gittiğinde, Garrosh Hellscream’in babası olan Grommash’ı, Blood of Mannoroth’u içip iblislerin kölesi haline gelmemesi için ikna ediyor. Bu olay zamanları çeşitlendiriyor ve farklı durumlar ortaya çıkıyor.
 • Grommash’ın Mannoroth’un kanını içmeyi reddetmesi Gul’dan ile arasında gerginliği derinleştiriyor. Grommash iblis enerjisi olmadan Azeroth’u istila eden Iron Horde’u kuruyor.
 • Gul’dan Iron Horde’u baltalamaya devam ediyor, Mannoroth’un kanını daha çok içtirmeye çalışıyor. Gul’dan “An Inside Job” görevinde Iron Horde’u ele geçiriyor ve Fel Orkları ordusunu kuruyor.
 • Oyuncular Gul’dan ile Tanaan Jungle’da karşılaşıyorlar. Gul’dan Cipher of Damnation’u geri almak istiyor ve orkların elementlerle bağlantısını koparmaya çalışıyor. Fakat Oronok Torn-heart tarafından engelleniyor.
 • Daha sonra oyuncular Gul’dan’ın fel ordusuyla Hellfire Citadel’de savaşıyor. Mannoroth ve Archimonde gibi iblisleri öldürüyorlar. Archimonde öldüğünde Gul’dan, Black Gate’den Azeroth’a sürgün ediliyor. Alternatif zamandaki Gul’dan bu sefer orijinal zamana katılıyor.
 • Orijinal Gul’dan’ın Tomb of Sargeras’ta öldüğünü öğrendiğinde, alternatif zamandaki Gul’dan, Legion İstilasını sağlamak için önlemler alıyor. Destruction Warlock oynuyorsanız Gul’dan’ın portal açmak için kullandığı Scepter of Sargeras’a müdahele edebiliyorsunuz.
 • Sinematiklerin birinde, Gul’dan’ın Vault of the Wardens’a girdiğini ve Illidan Stormrage’in vücudunu çaldığını görüyoruz. Daha sonra bedeni Legion’da bir zindan olan Black Rook Hold’a getiriyor. Ayin sırasında çıkan enerji Night Elf hayaletlerini ortaya çıkarıyor ve Gul’dan’ı korumak için zorlanıyorlar.
 • Ayrıca Gul’dan, Legion’ın Nightfallen için kurduğu casusu ve The Nighthold’daki son boss.

Warcraft Gul'dan

 

Khadgar

Warcraft Khadgar

Film ve Oyun Farklılıkları: Orijinal zamanda Khadgar, Medivh’i yendikten sonra zamanından önce yaşlanıyor. Filmde ise değişmiyor. Erken yaşlanma dışında Warcraft filmi ve orijinal zaman içerisinde değişmeyen şey Khadgar’ın espri anlayışı.

Oyundaki Karakter:

 • Khadgar, Alliance oyuncuları tarafından ilk olarak Stormwind’te Kirin Tor’un Archmage Khadgar’ı heykeli olarak görülüyor. Bu heykel Archmage Antonidas tarafından Khadgar’ın Draenor’a gitmekte kendini feda etmesi ve Dark Portal’ı Lothar’ın Oğulları ile birlikte mühürlemesi üzerine dikildi. Heykelde ” Kirin Tor’un Archmage Khadgar’ı, Medivh’in önceki çırağı, orkların evreni Draenor’a Alliance Seferinde Baş Kumandan, öldüğü farz ediliyor. Asla savaşın ve büyünün karanlık kalbine bencilce girmedi. Sana iyi dilekler diliyoruz, cesur gezgin. Her neredeysen.” yazar.
 • Archmage Khadgar, Shatratth’da büyük görev veren kişidir ve diyalog seçenekleriyle hikayesini anlatır.

“Naaru (Warcraft filmi içerisindeki zamanın öncesinden beri olan büyücü taşı) bizim anlamamızdan daha da öte. Son 5 ayda A’dal’dan, Dalaran’ın kütüphanelerinde geçirdiğim yıllardan bile daha fazla öğrendim.

Ben Khadgar, düşmüş Koruyucu Medivh’in önceki çırağı. Eminim onun adını daha önce duymuşsundur.

Medivh’in kötü olan Sargeras tarafından ele geçirildiğini bulan bendim – ve bu dünya ile Azeroth’u birleştiren Dark Portal’ı açanında o olduğunu buldum. Yine de ustamı onurlandırdım, onu öldürmeye zorlandım ve işkence görmüş ruhunu huzura kavuşturdum.

Horde’u Azeroth topraklarımızdan sürerken Lord Anduin Lothar’ın yanında savaştım. Medivh’in mirası için daha azını yapamazdım.

Bu zalim dünyaya istilanın haberi ve orkların kötü planını sonlandırma zamanı geldiğinde, arkadaşlarım Turalyon, Alleria, Danath ve Kurdran ile öne çıktım.

Dostlarım ve ben kendimizi – bu zamana kadar gördüğümüz en iyi ve en bencil adamın onuru adına – Lothar’ın Oğulları olarak adlandırıyoruz. Ner’zhul’un deliliğine son vermek için her şeyimizi verdik.

Bu lanetli dünya üzerimize çöktüğünde, değerli Azeroth’umuza daha fazla zarar gelmemesi için Dark Portal’ı yok ettik.”

 • Warlords of Draenor’da Khadgar, Dark Portal çıkmaya başladığında yardım çağrısında bulunuyor. Oyunculara genişleme paketinden dersler veriyor – Khadgar’ın alternatif versiyonu yok. Khadgar’ın Draenor’daki zamanı sırasında, Ayrıca Khadgar, Tanaan Jungle’da Dark Portal’ın açılmaması, Garrison’ınınızı kurmak, Shattrath görevi ve en önemlisi çok güçlü yüzük görevini vermek için yardım ediyor. Bu görev zinciri sırasında Khadgar, Gul’dan ve Shadow Council hakkında çok şey öğreniyor ve Gul’dan’ın zihin kontrolü altındaki Garona’yı özgür bırakıyor.
 • Oyuncu 100. Seviyeye ulaştığında, Khadgar oyuncuya oyun içinden tebrik mektubu gönderiyor.
 • Legion’da Khadgar tanıtım görevi olarak ilk başlarda görev veriyor. Horde’un Legion ile savaşması için Dalaran’ın açılması gerektiğini öneriyor. Bu karar Jaina’nın ayrılmasına yol açıyor. Khadgar’ın filmdeki kitabı Alodi’ye gönderme amaçlıdır.
 • Khadgar’ın oyunda bir sürü eşyası var: Khadgar’s Silver Coin, Khadgar’s Whisker -karakteri güncellendiğinde bütün sakallarının nereye gittiğini gösteren bitki, Khadgar’s Kilt of Abjuration, Khadgar’s Knapsack
 • Ayrıca Khadgar Hearthstone’da Mage kahramanı.

Warcraft Khadgar Hikayesi

 

King Llane

Warcraft King Llyane Hikayesi

Film ve Oyun Farklılıkları: King Llane hem oyunda hem de Warcraft filmi içerisinde Stormwind’in sevilen kralı. Fakat orijinal zamanda orkların insanlara karşı savaşı daha uzun süreliydi. Sonucunda Stormwind şehri Doomhammer’ın liderliği altında Horde’a geçiyordu. King Llane’in ölümü de farklı hale getirilmiş durumda. Filmde Garona’ya kendisini öldürmesi için emir veriyor, orijinal zamanda ise zihin kontrolü altındaki Garona tarafından öldürülüyor.

Oyundaki Karakter:

 • King Llane Karazhan satranç karşılaşmasında Alliance’ın önemli piyonu.
 • Oyuncular Garona’nın King Llane’e suikastini Yogg-Saron’un karşılaşmasındaki bir beyin odasında görebiliyorlar.
 • King Llane’in oyundaki eşyaları: “Royal Seal of King Llane“, “Kingsbane“, “Seal of Betrayed King
 • Kingsbane” eşyası oyuncular tarafından Garona’nın suikast sırasında kullandığı hançerleri olduğuna inanılıyordu, fakat Legion Artifact Silahı olan The Kingslayer, Garona’nın zihin kontrolü altındayken kullandığı hançerler olduğu doğrulandı.

Warcraft King Llyane

 

Lothar

516233

 

Film ve Oyun Farklılıkları: İki versiyonda da Lothar Alliance’ın yetenekli şövalyesiydi ve Medivh’e güvenmedi. Orijinal zamanda Lothar’ın oğlu yoktu veya Garona ile romantik bir şeyler yaşamamıştı.

Oyundaki Karakter:

 • Lothar ile ilgili oyunda iki silah mevcut: “Lothar’s Edge” ve “Ashkandi, Great Sword of the Brotherhood
 • Burning Steppes’te Lothar’ın heykeli mevcut.
 • Stormwind’in prensi Anduin Wrynn’e Anduin Lothar’ın adı verildi.
 • Hellfire Peninsula’daki Monument of Resembrance’de şu açıklama vardır: ” Büyük Komutan Lothar’ın adına: kralını, milletini ve topraklarını korumak adına her şeyini feda edebilecek bir adam.”

Medivh

516229

Film ve Oyun Farklılıkları: Filmde Medivh, orkları ve sevdiği kadını getirebilmek için Dark Portal’ı açmaya yardım ediyor. Oyunda ise yaptığı hareketler daha karışık. Medivh doğumundan beri düşmüş titan Sargeras tarafından ele geçirilmiş halde. Sonucunda bu kötü tanrı Medivh’in aklını ele geçiriyor. Sargeras Medivh’e Gul’dan ile iletişime geçip orkları Azeroth’a getirmek için yardım etmesini söylüyor.

Orijinal zamanda, Medivh Garona ile tanışır ve aşık olurlar. Sonrasında oğulları Med’an olur. Warcraft filmi içerisinde olduğu gibi Khadgar ve Lothar iki zamanda da Medivh’i öldürür, fakat orijinal zamanda Khadgar Medivh’i yeterince güçlenip öldürebilmek için büyüyle yaşlanır. Ayrıca Medivh’in ölümü King Llane’in ölümünden biraz daha öncedir.

Medivh Warcraft filmi içerisindeki gibi oyunda son anda portalı Stormwind’e açmaz fakat buna benzer davranışlarda bulunur. Oyunda Medivh, Alliance ve Horde liderlerine bir görüntü olarak gelir ve Burning Legion’a karşı savaşmaları için bir araya getirir.

Oyundaki Karakter:

 • Oyuncular Karazhan’daki Medivh’in kulesini keşfedebilirler.
 • Karazhan, The Burning Crusade genişleme paketinde oyuncuları başka zindanlara yönlendirebilen bir raid’di. Zindan özellikle elit olmayan yan canavarları ile fazlasıyla zorlu, yaratıcı ve zengin detaylara sahip olarak değerlendiriliyor. Oyuncular bu zindanın ilk seviyelerinde lüks bir malikanede savaşıyorlar.
 • Karşılaşmalardan biri ise Shade of Aran’da. Oyuncular burada Medivh’in babası ile karşılaşıyor.
 • Klasik World of Warcraft’ta oyuncular Medivh’in “Atiesh, Greatstaff of the Guardian” silahını temin edebiliyorlar.
 • Oyuncular zamanda geriye gidip The Black Morass’ta Medivh’in orkları çağırmak için Dark Portal’ı açmasını izleyebilirler.
 • Aynı zamanda Medivh Hearthsone’da ve Heroes of The Storm’da Mage kahramanı.

Warcraft filmi ve karakterler hakkında bilmeniz gereken her şeyi böylelikle toparladık. İkinci filmi ve sizin yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.