Ana sayfa » War Rock Haritası Artık Phantomers ’ta!

War Rock Haritası Artık Phantomers ’ta!

Khali Phantomers

War Rock Haritası Artık Phantomers ‘ta

War Rock Haritası Artık Phantomers ’ta, yapımcılığını Dream Execution’un üstlendiği ve yayımcılığını Nexon’un yaptığı Dinamik FPS türünde ki War Rock’un en sevilen haritalarından olan Khali yine yapımcılığını Dream Execution’un üstlendiği yayımcılığını ise NTTGame’in yaptığı yeni nesil taktiksel MMOFPS oyunu olan Phantomers’a eklendi.

Şu sıralar Knight Online güncellemeleriyle fırtınalar estiren NTT Game Phantomers içinde tam gaz çalışmalarını sürdürüyor yeniliklerine bir yenisini daha ekliyor. 26 Ocak 2017 tarihinde yaptıkları sunucu bakımı ile yeni arayüz çalışmasını, sömestr etkinlikleri kapsamında market indirimini ve bahsi geçen efsane harita Khali’yi Phantomers’a eklediler. Daha önce yapılan güncellemeler ile birlikte yine War Rock haritalarından olan Cadoro ve BlueStorm haritalarını Phantomers’a ekleyen NTT Game Phantomers Takımı, oyuncuların istek ve önerilerine göre hareket ettiklerini belirtiyor ve bu tür güncellemelerin olabileceğinin altını çiziyor.

Sitemizde Phantomers oyununun tanıtımını bulabilirsiniz. Ek olarak NTT Game Knight Online ve Phantomers oyunu ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin!

FPS Addicted

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.