Ana sayfa » Valkyria Revolution PS4 İndirim Amazon’da!

Valkyria Revolution PS4 İndirim Amazon’da!

Valkyria Revolution Oyun Hakkında

Valkyria Revolution, 19 Ocak 2017 tarihinde Media. Vision tarafından geliştirilmiş olup; Sega tarafından yayımlanmıştır. Aksiyon, macera türüyle ön plana çıkan oyun şuan için yalnızca PlayStation 4, PlayStation Vita ve Xbox One platformlarında oynanabilmektedir.

Sega’nın taktiksel RPG serisi Valkyria’nın son oyunu Valkyria Revolution, Kuzey Amerika için 27 Haziran’da çıkacak. Oyun, Avrupa içinse 30 Haziran tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Sıra tabanlı strateji ve biraz TPS ögeleri içeren Valkyria Chronicles’ın aksine daha çok aksiyona yönelen Valkyria Revolution, bol miktarda yakın dövüş içerecek.

Ek olarak oyun, Playstation 4 ve Xbox One konsolları için fiziksel olarak çıkacak. PS Vita sahipleri ise oyunu dijital olarak PSN’den indirebilecek.

Yayınlanan tanıtım videosundan bol aksiyonu görmek mümkün. Oyun muhteşem görünüyor. Ancak çıktığında oynanabilirliğin ne durumda olduğunu görebileceğiz.

Tanıtım videosunu yukarıda bulunan videodan izleyebilirsiniz.

Valkyria Revolution İndirim Hakkında

Valkyria Revolution, global olarak 39,99$ fiyat etiketi olarak satışa çıkacak. Henüz Türkiye fiyatı belli olmayan bu oyunu Amazon’da %10 indirimle 35,96$ alabilmeniz mümkün. Bu fırsatı kaçırmayın!

Valkyria Revolution PS4 İndirim

Her türden oyunu oynamaktan asla sıkılmayan bir insan. Yeni şeyler öğrenmeye oldukça hevesli. Hızla yükselen yeni neslin tanınacak oyun yazılımcısı olmaya aday.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

4 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.