Takip Et
Ana sayfa » Unravel » Unravel Tanıtımı

Unravel Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Unravel Tanıtımı Hakkında

Coldwood Interactive tarafından geliştirilen Unravel oyununun yayıncılığını Electronic Arts yapmaktadır. Bulmaca türü olan bu oyunu 2016 yılında Microsoft Windows, PS4 ve Xbox One platformlarında oynama imkânımız olacak. 2015 Haziran ayında Electronic Art tarafından duyurulan oyunda PhyreEngine oyun motoru kullanılmıştır. Yönetmen Martin Sahlin tarafından yapılan açıklayama göre oyun, duygusal ve anlamlı yapısı ile bakış açınızı değiştirmeyi hedeflemekte. Unravel Tanıtımı hakkında daha detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam ediniz.

Unravel Hakkında Bilgi;

Oyunun yayınlanma tarihi net olarak belli olmasa da kabataslak 2016 yılının ilk çeyreğinde Unravel meraklısı ile buluşmayı hedeflemekte. Yarny adında iplikten bir karakterin maceralarına eşlik edip onunla birlikte bulmacalar çözeceğiz. Tehlikeli her bulmaca ve kaçışın sonrasında arkasında iplik bırakarak gidecek Yarny, bizlere oldukça duygusal bir oyun deneyimi sunmakta.

Geçtiğimiz dönemde 9 dakikalık oynanış videosu yayınlanan Unravel hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Karakterimiz birbirinden güç yerlerden geçmek için sizin zekâsına ihtiyaç duyuyor, eşsiz görselleri ve duygusal fon müzikleri ile Unravel bizleri bambaşka bir dünyaya götüreceğe benziyor.

Yayınlanan tanıtım videolarında Yarny ve maceraları adından bir hayli söz ettireceğine eminiz. EA Games için en tatlı oyun karakteri olan Yarny, maceraları ile size eşsiz bir bulmaca deneyimi sunmayı hedeflemekte. Oyunun görsel açıdan üst seviyede olduğunu belirtmemizde yarar var özelikle geçtiğimiz günlerde yayınlanan farklı bir bölümünde harika efekt ve görseller dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Kendi deniz kenarında yaşadığı anılardan esinlenerek oluşturduğu bölümün tanıtımını yapan yönetmen Martin Sahlin daha önceden belirttiği gibi duygusal açıdan bakış açımızı değiştirmeye oldukça kararlı.

Oynanacak oyunlar listemize eklemeyi düşündüğümüz bu oyunu bizde sizlerle birlikte sabırsızlıkla beklemekteyiz. 2016 yılının ilk çeyreğinde çıkması beklenen oyunun bilgisayar sürümü için ön sipariş işlemi Origin üzerinden yapılmaktadır. Oyunun fiyatı ise şimdilik 20$ olarak belirlenmiş. Fiyat değişmeden isterseniz şimdiden ön siparişinizi verebilirsiniz. Sistem gereksinimleri henüz açıklanmadığı için bu bilgiyi ne yazık ki sizlere sunamıyoruz.

Unravel hakkında yeni bilgiler geldikçe siz takipçilerimizle paylaşmaya devam edeceğiz, bizi takip etmeye devam edin.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.