Ana sayfa » Uncharted 4 Hayranlarını Yolda Bıraktı

Uncharted 4 Hayranlarını Yolda Bıraktı

Uncharted 4 Hayranlarını Yolda Bıraktı

En sevilen macera oyunlarından biri olan Uncharted 4: A Thiefs End yakın zamanda piyasaya çıkması bekliyordu fakat, bir Playstation 4 oyunu olan Uncharted 4 oyununun çıkış tarihi ertelendi. Biz de Uncharted 4’ün yeni çıkış tarihi duyurulur duyurulmaz paylaşalım dedik, işte oyunumuzun yeni çıkış tarihi,

oynanacakoyunlar

Uncharted’in yeni oyunundan gelen bu haber herkesi üzdü, tamamen bir playstation serisi olan Uncharted 4 A Thief’s End(Bir Hırsızın Sonu)’in konusu, oyuncuların Avery’nin hazinesini aramaları için orman adalarına, uzaklara yayılmış şehirlere ve karla kaplı dağlara kadar tüm dünyada geçen bir yolculuğa götürüyor. Ancak, Uncharted serisinin son oyunu olacak olan A Thief’s End’in çıkış tarihinin bir defa daha ertelendiği açıklandı. Ayrıca Naughty Dog yani yapımcı firmanın yaptığı açıklamada bu ertlemenin oyunculara daha sorunsuz ve mükemmel bir oyun deneyimi yaşatmak için yapıldığı belirtiliyor.

Adobe Photoshop PDF

Oyun beklediğimizden çok daha fazla değişikliğe uğrayacak, yapımcıların ve Naughty Dog’un yaptığı açıklamaya göre Uncharted 4, bu zamana kadar yapılan Uncharted oyunlarındaki en geniş haritaya sahip olacak.

27 Nisan Evlere Kapanma Vakti!

2016 Mart ayı içerisinde çıkması gereken ve bir kaç defa ertelenen, Uncharted 4: A Thiefs End (Bir Hırsızın Sonu), açıklanan yeni çıkış tarihine göre 27 Nisan tarihinde PlayStation 4 saflarında yerini alacak.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 0
 • Ekinci Ebubekir

  playstation 4 vazgeçilmez oyunu bence şiddetle tavsiye ederim, a thiefs end serisinnde grafikler motoru gayet keyif verici gözüküyor. fakat çıkış tarihinin gecikmesine çokta üzüldüğüm söylenemez daha walkthrough serisini bitiremedim 🙂

 • Bedirhan Kuzu

  playstation 4 güzel oyunu bence kesinlikle tavsiye ederim athiefs end serisinin de grafikler motoru hakikaten keif verici görünüyor fakat çıkış tarihinin gecikmesi ne azda olsa üzüldüm diye bilirim daha önceki serisini daha bitimiş değilim.

 • Buğra Yılmaz

  Grafik Yönünden Olsun Kalite Yönünden Olsun Mükemmel Bi Oyun Herkese Tavsiye Ederim Mart’a Kadar Bekletcek Ama Değer Yani Böyle Bi Oyun İçin Mutlaka Hemde 🙂

 • Raşit Sezer Şenlik

  Kaliteli Bir Yapım Grafikleri ve Hikaye Olarak oldukça güzel olacağına eminim alınıp oynanmaya değecek bir oyun olduğunu düşünüyorum konu için teşekkürler kolay gelsin

 • Melike Öztürk

  Henry Avery düşman karakter değil. Nathan ve kardeşi Sam 1696 yılında ölmüş olan bu hazine avcısı korsanın hazinesini bulmak için uğraşacaklar.

 • Halit Soysal

  Güzel grafikleriyle beklenilen oyunlardan biriydi Uncharted 4 bekleyenlerini üzdü açıkçası gayet iyi bi haber olmuş. Bende sabırsızlıkla bekliyordum. Neyse artık yapacak birşey yok biraz daha bekleyeceğiz. İnşallah diğer tarihide ertelemezler.

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.