Takip Et
Ana sayfa » Ultimate Naruto » Ultimate Naruto Tanıtımı

Ultimate Naruto Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Ultimate Naruto, bağımsız bir oyun geliştiricisi tarafından geliştirilmiş ve fantastik bir yapıya sahip olan oyun olarak yeni seri Ultimate Naruto karışınızda. Son derece iyi yapıya sahip ve ayrıca oynanış açısından sizleri sıkmayacak bir oyun. Yapımı İngiltere olan ve diller arasında Türkçe’nin de yer aldığını görüyoruz. Bu durumda dolayısıyla Türk oyun severlere farklı bir kolaylık sağlamakla birlikte mutlu edecek bir yönü bulunmaktadır.  Bu oyun serisinin en iyisi diyebileceğimiz ve oynadıkça size keyifli dakikalar geçireceğiniz bir oyundur.

Ultimate Naruto hakkında kısa bilgi verecek olursak;  oyunda 3 ayrı sınıf ve bu sınıflarda da 6 farklı karakter yer almaktadır. Karakterler arasından seçtiğiniz bir karakter ile ilerlemeye başlayabilir ve başlamadan önce ise seçeceğiniz karakterin size ne kadar uyum sağlayacağına dikkat etmeniz gerekiyor. Karakterlerin özellikleri birbirinden farklı ve görünüm açısından hoş bir hava verdiğini görüyoruz. Oyunda kahramanlar ile tek ya da grup halinde ilerleyerek savaşma imkanı bulabilirsiniz. Grup halinde savaşlar sizlere büyük keyif sağlayacağı için savaşlarınızı bu yönde yapmanız size daha fazla zevkli bir oyun deneyimi sunacaktır. Grup halinde sevmiyorsanız ve tek çalışmayı seviyorsanız bu oyunda tek başınıza da kahramanınızla ilerleyebilirsiniz. Günlük savaşlar ile daha iyi bir biçimde oyun deneyimi yaşayabilir ve sıkılmadan süreklilik kazanmış bu oyunla iç içe olabilirsiniz. Görsellik bakımından browser bir oyun olmasına rağmen son derece iyi olan bu oyunun ilerleyen vakitlerde bağımlılık yapabileceğini de şimdiden hatırlatalım. Karakter özellikleri ile son derece iyi bir yapıya sahip ve tam manasıyla harika oyun deneyimi sunan oyun size saatin nasıl geçtiğini fark ettirmeyecektir. Oyun içerisindeki görseller ve efektler browser bir oyun olmasına rağmen son derece titizlikle işlenmiş görünüyor, gerek karakter özellikleri olsun gerekse karakterlerin görünüşü çok aşırı bir grafik düzeyine sahip olmasa da yeterince iyi derece de ve sizleri üzmeyecek bir yapıda olduğunu söylemeliyiz.

Oynanacak oyunlar listeleri arasında browser oyunlardan iyi derecede diyebileceğimiz oyunlar arasında yer aldığını söylemeliyiz. Ultimate Naruto oyunu sayesinde artık zamanınız daha verimli bir biçimde değerlendirilmiş olacaksınız.

Sistem gereksinimi olarak sadece bir bilgisayara, internete ve internet tarayıcısına ihtiyacınız olacaktır. Diğer oyunlar gibi büyük özelliklere sahip bir bilgisayarınız olmasına gerek yok internet bağlantınız iyi derecede ise ve orta derecede bir bilgisayara sahipseniz size yeterli olacaktır.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.