Ana sayfa » Üçüncü Phantomers Klan Turnuvası Kayıtları Başladı!

Üçüncü Phantomers Klan Turnuvası Kayıtları Başladı!

Yılın İlk Turnuvası olan Üçüncü Phantomers Klan Turnuvası Kayıtları Başladı!

Ülkemizde NTT Game tarafından yayınlanan yeni nesil taktiksel çok oyunculu FPS oyunu olan Phantomers’da turnuva haberleri peş peşe gelmeye devam ediyor. İkincisi geçtiğimiz Aralık ayında düzenlenen ve ModZ ekibinin şampiyonluğu ile sonuçlanan turnuvanın ardından NTT Game ekibi yarı final ve final aşamaları offline olarak gerçekleşecek 3. Klan Turnuvasının kayıtlarını almaya başladı. Turnuvanın ödül havuzu ise tam 5.000 TL!

Kayıtları 10 Ocak Pazar günü sona erecek olan yeni yılın ilk Phantomers Klan Turnuvasının online mücadeleleri 12 – 17 Ocak, offline mücadeleleri ise 23 – 24 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Turnuvanın offline mücadeleleri gençler tarafından oldukça rağbet görmesi beklenen ve İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Sömestr Fest 2016 organizasyonunda gerçekleştirilecek.  Oyun delisi olanlar Phantomers’ın düzenlemiş olduğu 3. Klan Turnuvasının oldukça yüksek atmosferine ortak olacak ayrıca Duman, Cem Adrian ve Athena gibi ülkemizde meşhur olan sanatçıların konserleri ile coşacaklar.

Üçüncü Phantomers klan turnuvası hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için buraya, turnuvaya başvuru yapmak için ise buraya tıklayınız.

E-Spor tutkusu hızla yayılırken bu bölümde de çalışmalarına devam eden Phantomers ekibi oldukça iddialı bir şekilde duyurular paylaşıyor. Günümüze kadar düzenlenen organizasyonlar gösteriyor ki Phantomers oyuncularını ilerleyen dönemlerde de ödüllü online ve offline turnuvalar bekliyor olacak.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.