Ana sayfa » Ücretsiz PlayStation Aylık Oyunları Eylül

Ücretsiz PlayStation Aylık Oyunları Eylül

Her ay PlayStation Plus üyeleri için Sony tarafından duyurulan Ücretsiz PlayStation Aylık Oyunları sizler için toparladık!

inFAMOUS: Second Son

Gücünün Keyfine Bak

Delsin Rowe’un süper insan güçleri, avcunuzun içinde. Müthiş kabiliyetlerinizi limitlerine kadar zorlayın ve yaptığınız seçimlerin, şehri ve etrafınızdaki insanları nasıl etkilediğini görün.

• Diğer süper insanların güçlerini çalın.
• Seattle semalarında süzülün.
• Hikayenizin akışını belirleyin.

Child of Light

Kara Kraliçe Güneşi, Ayı ve Yıldızları çaldı. Ruhu Lemuria krallığına getirilen saf bir yüreğe sahip genç prenses Aurora olarak oynuyorsunuz.
Çalınan üç ışık kaynağını geri almak, Kara Kraliçe’yi yenmek ve Lemuria Krallığı’nı tekrar kurmak için harekete geçin.
Lemuria’nın büyük dünyasında olağanüstü bir yolculuğa çıkıp mitsel topraklarını araştırın. Yeni yerler ve sırlar keşfederken krallıkta yaşayanlarla etkileşimde bulunun.
Aktif Zamanlı Savaş Sistemlerinde Igniculus’un yanı başında dövüşün. Ateş böceği müttefikinizin başka bir oyuncu tarafından kontrol edilebilmesi sayesinde, bu macerayı arkadaşlarınızla birlikte yaşayabilirsiniz.
Lemuria’da geçireceğiniz zaman boyunca, dost periler ve cinlerden kötü kurtlar ve karanlık ejderhalara kadar pek çok unutulmaz karşılaşma yaşayacaksınız.

Bonus Oyun: That’s You!

Bu partinin odağındaki kişi… SENSİN!

Aile ve arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz keşif dolu bir yolculuğa çıkın ve birbiriniz hakkında gerçekten ne düşünüyorsunuz öğrenin.

Akıllı telefon veya tabletinizi kapın, bir selfie çekin ve 1.000’in üzerinde soru, çizim görevi ve yazı oyunuyla yüzleşin.

Not: Oyunu oynamak için, That’s You! yardımcı uygulamasını iOS / Android™ cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. En iyi performansı elde etmek için, iOS 9+ veya Android 4.4+ tavsiye edilir. Tüm cihazlar uyumlu değildir bilgi için playstation.com/playlinkforps4 adresini ziyaret edin. Kurulum ve PlayStation®4 sistem işlevleri için DUALSHOCK® 4 gerekmektedir.

Bonus Oyun: RIGS Mechanised Combat League

Mekanize savaş ve fütüristik spor müsabakalarının bir arada olduğu patlayıcılarla dolu savaş alanlarında ‘RIGS’ olarak bilinen devasa makinelere pilotluk yapın.

Ekstra RIGS’lerin kilidini açmak için heyecan dolu tek oyunculu modda ekip taktiklerinizi geliştirin ve çevrimiçi modda tüm dünyaya gösterin.

PlayStation®VR’ye özel bu aksiyon yüklü shooter oyununda benzeri görülmemiş bir oyunun içinde olma hissi yaşayın.

Truck Racer

En yüksek hızda hareket eden bir kamyonun direksiyonuna geçin, rakiplerinizi arkanızda bırakın ve zafere ulaşın!
Metal ve gücün beş tonunun kontrolünü ele geçirin ve finiş çizgisine ulaşana kadar gazı kökleyin. Yolunuzu kesmek isteyen rakiplerinizden kurtulun, motordan boyaya kadar mekanik canavarınızı özelleştirin ve dört adet tek oyunculu oyun modlarından birinde üne kavuşun (şampiyona, süreye karşı, eleme, hızlı yarış). Çevrimiçi olarak (4 oyuncu) ya da bölünmüş ekranda (2 oyuncu) arkadaşlarınızı yenin.

• 10 ortam ve 48 parça
• Farklı stillere sahip 6 kamyon kategorisi ve 54 olası yükseltme!
• 13 etkinliğe sahip Şampiyona modu da dahil olmak üzere 4 tek oyuncu modu
• 2 Çoklu oyuncu modu. Bölünmüş ekran (2 oyuncu) ya da en fazla 4 oyunculu çevrimiçi mod
• Gerçekçi ve bölgesel hasar

Handball 16

İLK hentbol simülasyonunda Avrupa’nın üç büyük ligindeki 68 takımın tamamıyla oynayın.
24 hücum ve savunma taktik kurulumu ile sezgisel bir oyun sistemini keşfedin. Gerçek hentbol hareketleri ve taktiklerinin tümünü kullanın: yana bakülü atış, arkadan atış ve kapsamlı taktik sistemler ve gerçekçi hareketler. En prestijli liglerden resmi oyuncular, setler ve istatistikler ile 2015-2016 sezonunu tamemen tecrübe edin: Championnat de D1 (Fransa), DKB Handball-Bundesliga (Almanya) ve Liga Asobal (İspanya). Dostluk maçlarında arkadaşları ya da yapay zekayı al, oyuncu yarat, gelişimini kariyer modunya yönet, tüm sezonu oyna ve takımını zafere taşı!

WE ARE DOOMED

İki kumandalı nişancı WE ARE DOOMED’da fazlaca güçlü lazer ışınıyla poligon şeklindeki kötüleri yok edersiniz. Tükenmeyen azimle doğrudan aksiyona dalın, SUPERBEAM’i şarj edin ve anında her şeyi yok edin. Yüksek puanlar almaya çalışın ya da geometri, renk ve ışıkların harika oyununun tadını çıkarın.

Katıksız oyun aksiyonu. Ara sahneler, hikaye konusu ya da uzun kılavuzlar yok.

Aşırı güçlü bir lazer ışını silahı ve daha da saçma bir SUPERBEAM.

Dalgalar modu: Hafif esintiden çok şiddetliye kadar 30 dalga.

Sonsuz mod: Sonsuz bir kötü yaylım ateşi. Kaç bölgeden sağ çıkabilirsiniz?

Başlatması kolay, ‘bir tane daha’ oyun için yeniden başlatması da kolay.

Neon renklerin, çarpıcı şekillerin ve kafa karıştırıcı geometrinin canlı dünyası.

Güzel, titretici ve zaman zaman da akıl karıştırıcı ses düzeni.

Hatoful Boyfriend

Tebrikler! Yetenekli kuşların okulu olan Aziz PigeoNation Enstitüsüne kabul edilen nadir insan öğrencilerden birisin. Hatoful Boyfriend ile okul sıralarına geri dön, derslere katıl ve dünyanın en prestijli okullarından birinde öğrenci olmanın keyfini yaşa!

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

2 2

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.