Ana sayfa » UBISOFT Watch Dogs 2 ile Oyuncuları Şaşırtacak!

UBISOFT Watch Dogs 2 ile Oyuncuları Şaşırtacak!

Watch Dogs 2 Çıkacak Mı?

27 Mayıs 2014 tarihinde UBISOFT Montreal tarafından geliştirilen ve aynı zamanda yayınlanan Watch Dogs 2 çok yakında oyuncularla buluşuyor.

Alışılmışın dışında ‘’hack’’ yetenekleri ile öne çıkan Watch Dogs oyunu, beklenen ilgiyi görmese de başarılı olarak nitelendirilmişti. UBISOFT bu kez ‘’patlama yapacak oyun’’ olarak Watch Dogs 2  ‘yi geliştirip yayınlayacağını açıkladı. Resmi açıklamalara göre ilk oyundan daha fazla kişiye hitap edecek ve yine daha fazla satış rakamlarına ulaşabilecek derecede bir oyun olan yeni Watch Dogs, 2017 yılının Mart ayında piyasaya sürüleceği düşünülüyor.

Watch Dogs 2

Yetkililerin Açıklamalarına Göre Watch Dogs 2 ‘de Neler Olacak?

UBISOFT yetkililerinden gelen açıklamalara göre Watch Dogs’ un ana karakteri Aiden’in yeteneklerinin daha gelişmiş versiyonlarının yeni oyunda da bulunacağı bilgisi ortaya çıkmış durumda. Alınan bu bilgilerin yanında, oyunun San Francisco şehrinde geçebileceği de yer alıyor.

Oyun DirectX 12 desteği ile birlikte gelecek ve ilk oyundaki birçok optimizasyon sorunu ve grafik hataları giderilmiş olacak. Ubisoft bu konuda kusursuz bir oyun sunacağı konusunda iddialı görünüyor. İkinci oyunun AMD kartlarında daha iyi optimize edileceği belirtiliyor. AMD ile daha yakın çalışılacağını belirten Ubisoft’un bu söylemi, AMD çalışanı Roy Taylor ’ın Twitter hesabından paylaştığı bilgi ile destekleniyor. AMD’nin DirectX 12 ile yeni Watch Dogs ve diğer Ubisoft oyunlarına liderlik edebileceği belirtiliyor. Oyunun PC ’nin yanı sıra PlayStation ve XBOX platformlarında da çıkacağı söyleniyor. Oyunla ilgili detaylı bilgilerin Haziran 2016 ’da yapılacak olan E3 oyun fuarında paylaşılacağı ifade ediliyor.

Oynanacak Oyunlar ekibi olarak Watch Dogs 2 hakkında gelecek tüm haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız, bizleri takip etmeyi unutmayın!

FPS Addicted

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.