Ana sayfa » Türk Oyunu ZULA Steam Platformunda!

Türk Oyunu ZULA Steam Platformunda!

Lokum Games’in yapımcılığı ve yayımcılığını üslendiği, Türkiye’nin ilk tamamen Türkçe MMOFPS oyunu ZULA Steam platformunda! Steam Greenlight uygulamasından 17 gün gibi inanılmaz az bir sürede çıkarak yeşil ışığı yakan ZULA, 3 aylık sıkı bir çalışma sonucunda bugün Steam platformuna eklendi.

STEAM_ZULA

Brezilya’da kısa bir süre önce kapalı beta aşaması başlayan ZULA Steam platformunda da yerini alarak Türk oyuncuları sevindirdi. Oyunun Steam platformuna eklenmesi ile beraber oyuncular var olan hesapları ile ister Steam üzerinden, ister eski usul ile ücretsiz olarak oynamaya devam edebilecek.

Bununla da bitmiyor! ZULA’nın Steam oyuncularına oldukça güzel bir sürprizi de var. Tamamen Türk yapımı olan ve tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başarmış olan MPT-76 piyade tüfeği, 23-24 Haziran tarihleri arasında Steam üzerinden oyuna giren herkese verilecek. Hemen şimdi giriş yapın, bu çok özel silahı sakın kaçırmayın!

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.