Trivia Crack Tanıtımı

Trivia Crack

Android IOS PC
7.5

OYLAR

Trivia Crack Tanıtımı

Tanıtımı

Trivia Crack Çılgınlığı

Merhaba sevgili takipçilerimiz, bu defa sizlere mobil oyun dünyasında adeta rüzgar gibi esen bir oyundan bahsedeceğiz. Etermax firması tarafından geliştirilip yayınlanan bu oyunla gerçek kişilere karşı bilginizi ölçebilirsiniz. Firmanın geliştirdiği bu popüler oyunun adı Trivia Crack olarak görünse de orijinal İspanyolca adı Preguntados’dur. İlk olarak Apple App Store üzerinden 2014 yılında İspanyol dili ile yayınlanan bu sevimli çark oyunu kısa süre içerisinde en çok indirilenler listesine girerek büyük bir başarı elde etmiştir. Bu gelişme sonrası Etermax firması bu ilgiye kayıtsız kalmayarak oyunu 14 farklı dilde tercüme ederek, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara sunmuştur.

Trivia Crack Nasıl Oynanır

Trivia Crack nasıl oynanır dediğinizi duyar gibiyim. Trivia Crack 6 farklı kategoride bilgiye dayalı bir oyundur. Bu kategoriler Eğlence, Spor, Sanat, Tarih, Bilim ve Coğrafya’dır. Gerçek kişilere karşı bilginizi ve genel kültürünüzü test ettiğiniz oyunda her soru için toplam 20 saniyeniz bulunmaktadır. Uygulama içerisinde aynı zamanda Facebook ile oturum açarak yakın arkadaşlarınıza karşı bilgi seviyenizi test etme imkanınız bulunmaktadır.

Trivia Crack oyununun eğlenceli diğer yanı ise arkadaşlarınıza kendi hazırladığınız sorulardan sorabiliyor olmanız. Yalnız bunun için öncelikle oyuna yüklediğiniz sorunun onaylanması gerekiyor. Trivia Crack oyunu içerisinde günde 1 milyondan fazla soru eklendiği belirtilmekte. Ancak bu kadar sorunun hepsinin onaylanması bi hayli zor. Soruları onaylamakta yine uygulamayı kullanan kullanıcılara kalıyor. Örneğin genel kültür alanından bir soru yüklediniz ve bu sorunun diğer kullanıcılara sorulmasını isteyebilirsiniz. Bunun için öncelikle sorunuzun 100 kullanıcı tarafından onaylanması gerekmekte.

Trivia Crack Yükle

Trivia Crack oyununu oynayabilmeniz için ekstra herhangi bir özelikli bir telefona ihtiyacınız bulunmamakta. Oyunun yapımcısı Etermax firması, uygulamanın Apple Store üzerindeki çığ gibi büyüyen kullanıcı sayısından dolayı uygulamayı Android, İOS ve Windows telefonlar için düzenlemiş durumda. Açıkçası Telefonunuzun işletim sistemi burada çok önemli değil. Telefonunuzun uygulama mağazası üzerinden oyunu ücretsiz olarak indirip bilgi seviyenizi ölçmeye başlayabilirsiniz. Sizde hala Trivia Crack oyununu yüklemediyseniz , oynanacakoyunlar ekibi olarak kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Android için buradan indirebilirsiniz.

IOS için buradan indirebilirsiniz.

Windows Phone için buradan indirebilirsiniz.

Şifremi Unuttum