Ana sayfa » Tomb Raider 1 Dolarlık Bağışla Sizin Olabilir

Tomb Raider 1 Dolarlık Bağışla Sizin Olabilir

Bir Dolara Tomb Raider İster Misiniz?

Son zamanlarda yapılan birçok bağış yönteminden daha faydalı olan bağış yap hem çocuklara katkıda bulun hem de oyuna sahip ol dediğimiz sistemle, 2013 yılında piyasaya çıkmış olan Tomb Raider 1 dolarlık bağışla sizin olabilir! Bu kampanyayı yürüten ise GameChanger’dir.

Tomb Raider 1 Dolarlık Bağışla Sizin Olabilir

Çocukların hastalıklarla mücadele ettiği ve bu mücadelede onlara katkı sağlamak için yapılan bağış kampanyaları ile uğraşan GameChanger tüm gelirleri çocukların hastane giderlerini karşılamaya ve çocuklara oyunlar vermesiyle bilinmektedir.

Bu bağış kampanyasıyla Tomb Raider serisinin 20. yılı nedeniyle yaklaşık 20 Dolara satılan 2013 tarihinde piyasa sürülmüş Tomb Raider’i 1 dolara almış olacaksınız. Ayrıca 20 dolar üzerinde bağış yapıyorsanız Rise of the Tomb Raider’ın Collector’s Edition paketini veya Xbox One konsolu vb. birçok hediye için daha fazla çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Dolayısıyla hem bağış yapıp çocuklara yardım etmiş olacaksınız hem de siz oyuncular bu ürünlere sahip olabileceksiniz.

Kampanyaya katılım 5 Nisan 2016 tarihinde sona erecektir. Kampanyaya GameChanger’ın sitesinden ulaşabilir, bağış yapmak içinse buraya tıklayabilirsiniz.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.