Ana sayfa » Tomb Of Annihilation 12 Eylül’de Konsola Geliyor

Tomb Of Annihilation 12 Eylül’de Konsola Geliyor

Forgotten Realms’i sarsan esrarengiz ölüm lanetinin kaynağını Chult Ormanı’nda bulmak için maceracılar tehlikeli bir yolculuğa çıkıyorlar. 12 Eylül’den itibaren ücretsiz Dungeons & Dragons MMORPG oyununun Xbox One ve PlayStation®4 oyuncuları, Neverwinter: Tomb of Annihilation‘da emsali olmayan yeni bir tehditle yüzleşecek.

Yeni genişleme paketi, Wizards of the Coast’un mevcut Tomb of Annihilation senaryosuyla paralel ilerliyor ve dinozorlar içeren yeni bir orman alanı, namevtlerle epik dövüşler, meşhur kaşif Volothamp Geddarm ile canavar avları ve ölüm lanetinin kaynağını bulmak için bir yolculuk içeriyor.

Chult’a varan maceracıları karşılayan Nyanzaru limanı, tüccarlarla alışveriş yapmak için yeni bir sosyal merkez ve ölümcül ormanlara karşı bir sığınak sunar. Ormanlara ve Chult harabelerine girecek kadar cesur olanlar, Yuan-ti, namevt ve hırçın dinozorlarla karşılaşır. Onların çevresindeyken büyüyle dirilemedikleri için ölümle de yüzleşmek zorundalar. Neverwinter’ın 20. genişleme paketi, Tomb of Annihilation senaryosu, üst seviye zindan, efsanevi Volo ile canavar avları ve daha fazlasını içeren oyun-sonu içeriği ile geliyor. Tümünün, oyuncuları bu garip yeni diyara karşı güçlendiren, heyecan verici yeni ödülleri var.

Neverwinter: Tomb of Annihilation‘ın hakkında daha fazla bilgi https://oyn.ist/neverwinter adresinde bulunabilir ve paket 12 Eylül’de çıktığında ayrıntılı bir basın duyurusu yayınlanacak.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

2 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.