Takip Et
Ana sayfa » Tom Clancys The Division » Tom Clancys The Division Tanıtımı

Tom Clancys The Division Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Tom Clancys The Division oyununun yapımcı koltuğunda Ubisoft Massive ve yayıncı koltuğunda Ubisoft oturmaktadır. Açıklamalara göre 6 Mart 2016 tarihinde her üç platformda da oyun kullanıcılarına sunulacaktır. Bunlar; PC, PS4 ve Xbox One’dır.

Oyun içerisinde yoğun bir kaos ortamı ve bu ortamın vermiş olduğu karmaşıklıklar içerisinde hayatta kalma çabası verdiğiniz sahnelere şahit olacaksınız. Dark Winter operasyonundan sonrasında New York’u örnek alarak ilerlediğinizde insanların yiyecekleri olmadan hayatta kalmaya çalışmalarına ve zaten kısıtlı olan kaynaklar dolayısıyla insanlar arasında sürekli çatışmalar yaşandığını görebileceksiniz. Ama en önemli olan hayatta kalabilmek.

Bu durumlar yaşanırken Tom Clancys The Division grubu devreye girmektedir. Herhangi bir bağı olmayan bu ajanlar, yaşanılan kaos ortamında insanların müdahaleleri tarafından oluşturulmuş olan virüslerin sebeplerini araştırırken bunun üzerinden yaşanan olaylar ile beraber kendilerini farklı maceraların içinde buluyorlar. Oyunda bizde bu grubun bir parçası olarak hareket ediyoruz.

Tom Clancys The Division oynarken kolunuzda bulunan özel bir cihaz sayesinde çantanıza, becerilerinize ve haritaya bakabilirsiniz. Oluşturacağınız karakterin yetenek ağacında seçtiğiniz özelliklerden sadece üç tanesini kullanabilirsiniz. Oyun içerisinde siper almanız size düşmanlarınız tarafından hasar almanızın önüne geçecektir ve kendinizi korumanız için etrafınızda görebildiğiniz ve siper olarak kullanabileceğiniz yapıların veya araçların arkalarına saklanmanız gerekmektedir. Siper alabileceğiniz birçok nokta size ipucu olarak gösterilmektedir.

Etrafta bulunan efektler ve muhteşem kar yağışları sizi gerçekten etkileyecek ve bu ortam içerisinde verilen mücadele zevkli dakikalar geçirmenizi, aynı zamanda da iyi bir oyun deneyimi sunacaktır. Düşmanlarınızın vurulma efektleri gerçekliği yaşayabilmeniz adına üzerinizde büyük etki bırakacağa benziyor. Size tavsiyemiz acele etmekten ziyade yavaş yavaş hareket etmeniz düşmanlarınıza karşı size büyük bir üstünlük sağlayacaktır çünkü ilk başlarda söylediğimiz gibi asıl temel amacınız hayatta kalabilmek bu yüzden dikkatli olmalısınız.

Örneğin oyunda biraz ilerlediğinizde kendinizi bir helikopter alanında bulacaksınız ve burada soğukkanlı olmanız gerekmektedir çünkü o bölge tuzaklandığı için hızlı hareket etmemeli ve olabildiğince yavaş adımlar atmalısınız. Daha sonrasında yaşanılacak bol aksiyonlu sahneler için kendinizi koruyabileceğiniz bir yer bulmanız gerekecektir.
Yaşayacağınız bol aksiyonlu sahnelerde dikkatli olmanız gerektiğini tekrar hatırlatalım. Oynanacak Oyunlar olarak bol aksiyon severlerin büyük heyecanla oynayacağı bir oyunla daha karşınızdayız. Aksiyon severler bu oyunu kesinlikle oynaması gerektiğini düşünüyoruz.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.