Takip Et
Ana sayfa » Tom Clancy Rainbow Six Siege » Tom Clancy Rainbow Six Siege Tanıtımı

Tom Clancy Rainbow Six Siege Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Tom Clancy Rainbow Six Siege Tanıtımı Hakkında

Tom Clancy Rainbow Six Siege,  Counter-Strike ile benzerliği olan FPS türünde bir aksiyon oyunudur. 1 Aralık 2015 tarihinde, Ubisoft tarafından yayınlanan Tom Clancy Rainbow Six Siege; Microsoft Windows, Playstation 4 ve Xbox One platformlarından herhangi bir tanesi üzerinden oynanabilir. AnvilNext oyun motoru ile geliştirilen bu FPS oyunu singleplayer ve multiplayer modlarda oynanabilmektedir. Tom Clancy Rainbow Six Siege Tanıtımı hakkında detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam ediniz.

Tom Clancy Rainbow Six Siege Oyunu Hakkında

Tom Clancy Rainbow Six Siege, S.W.A.T ekibinin terörist düşmanlarına karşı verdiği amansız mücadeleyi konu almaktadır. Temel olarak terörist ve polislerin mücadelesini konu alan Tom Clancy Rainbow Six Siege, ilk olarak 1998 yılında çıkmış ve kısa sürede oldukça popüler bir oyun haline gelmiştir. Ubisoft tarafından satın alınan oyun beş yıllık gelişim süresi sonunda, Siege başlığında 1 Aralık 2015 tarihinde hayranlarının beğenisine sunulmuş durumda.

Oyun içerisinde 3 oyuncu sınıfı bulunmaktadır. Pointman, Assaulter ve Breacher oyun içi sınıflardır. Oyunu diğerlerinden farklı kılan en önemli özelikler, anti-terörist timin kullanmış olduğu teknolojik silahlar, dronlar ve üstün hareket yeteneğidir. Tom Clancy tek kişi, çok kişi ve Co-Op modda oynanabilmektedir. E2 oyun fuarında oyunun tek kişilik rehine kurtarma operasyonu tanıtılmıştır. Tek kişilik oyun modunda, yapay zekâya karşı verilen mücadele oyunculara eşsiz bir FPS oyun deneyimi sunmaktadır.

Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen oyun görsel anlamda da geliştirilmiştir. Kaliteli grafikleri ve gerçekçi seslendirmeleriyle bu FPS oyunu bizleri aksiyonun doruk noktalarına çıkarıyor.

Tom Clancy Rainbow Six Siege, birçok oyun derecelendirme kuruluşundan olumlu eleştiriler almıştır. Özelikle tasarım ve aksiyon senaryoları oyunun en çok beğenilen yanlarından biridir. GameRaking üzerinden yapılan yorumlar ve derecelendirmeye baktığımızda oyunun %72’lik yorumu oyunu olumlu yönde eleştirmektedir.

Tom Clancy Rainbow Six Siege Sistem Gereksinimleri

Sizde Counter-Strike hayranıysanız, oynanacak oyunlar listenize bu FPS oyununu da eklemenizi tavsiye ediyoruz. Oyunu oynaya bilmeniz için cihazınızda minimum düzeyde kurulu olması gereken işletim sistemi Windows Vista olmalıdır.  Cihazınızın işlemcisi İntel İ3 560 ya da AMD Phenom II X4 945 ten bir tanesi olmalıdır. Diğer özeliklere baktığımızda 6 Gb ram kapasitesi, 30 gb boş veri alanı ve NVDİA GF GTX 460 ya da AMD Radeon HD 5780 ekran kartı minimum düzeyde gerekli olan donanımlar arasındadır.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

2 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.