Ana sayfa » Merakla Beklenen Oyun Titanfall 2 Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası

Merakla Beklenen Oyun Titanfall 2 Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası

Titanfall 2 yeni özellikler getirerek serisine taze bir soluk getirmeyi planlıyor. Titanfall 2 çıkış tarihi Battlefield 1’den 1 hafta sonra, Call of Duty: Infinite Warfare’den 1 hafta önce 28 Ekim’de olacak. Bilmeyenler için söyleyelim oyun ilk olarak PS4 , Xbox One ve PC platformlarında çıkışını yapacak. Ayrıca Respawn Entertainment 8 saat sürecek bir tekli oyuncu özelliği de getirmeyi planlıyor.

Titanfall 2 pc

Gamescom 2016’da gösterilenlere göre yapımcılar “Oyunda bir tek görsellik olmayacak aynı zamanda bulmacalar ve keşfedilecek yerler de olacak” açıklamasında bulundu. Titanfall 2’ye eklenen bir yeni özellik ise oyundaki diyalog seçenekleri. Oyun direktörü Steve Fukuda’nın Shacknews ile yaptığı röportajdaki açıklamasına göre;

Bir aşk hikayesini ve bir yakın arkadaş hikayesini karşılaştırdığımızda bir şey fark ettik; yakın arkadaş hikayelerinde diyaloglar sadece tek düze ilerliyor. Biz de oyun üzerinde daha çok çalıştık ve Titan ile oyuncu arasında diyaloglar meydana getirdik. Bu duruma ilk önce Titan’ın oyuncuya “İyi misin?” gibi sorularıyla başladık ve daha sonrasında “Hey, oyuncu ile Titan arasında neden daha yakın ve oyuncunun duygu durumuna göre değişen kişisel bir bağ oluşturan diyalog seviyesi kurmuyoruz ki?” sorusunu kendimize sorduk. Böylelikle oyuncu ruh durumuna göre Titan’a istediği gibi cevap verebiliyor. Bence bu durum oyuna daha çok gerçekçilik katıyor.

Titanfall ps4

Röportajın ikinci bölümünde Fukuda, PS4, Xbox One ve PC platformlarının aynı anda oynayabilmesini sağlayan cross-play özelliğinin de olabileceği hakkında açık kapı bıraktı;

Bunu Titanfall 2 çıkış tarihi geldiği sırada yapmayı planlamıyoruz. Cevabımız hayır, şimdilik. Fakat ihtimallere karşı kapalı değiliz.

Psyonix cross-play özelliğinin PC, PS4 ve Xbox One platformlarına gelmesi için yapımcı firma Sony’nin onayını bekliyor. Bununla birlikte Titanfall 2 gibi oyunlarda bu özelliğe ileriki tarihlerde sahip olabilir ve bütün platformlar birlikte oyunu oynayabilir. Cross-play özelliği en yakın tarihte Rocket League oyununa gelmişti.

Titanfall’ın birinci oyunu eleştirmenler tarafından farklı yorumlara sahip. Bazı eleştirmenler beğenirken bazıları orta bir puan vermiş durumda. Titanfall 2 çıkış tarihi yaklaştıkça birinci oyunun popülerliği ve incelemeleri de artmış durumda. Yeniden değerlendirmelerde mevcut. Titanfall 2 FPS oyunlarına yeni bir soluk getirmeyi planlıyor. Bunu başarabilecek mi hep birlikte göreceğiz.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.