Titan Siege Online Tanıtımı

Titan Siege Online

PC
KAYIT OL&İNDİR
8

OYLAR

Titan Siege Online Tanıtımı

Titan Siege Online

Titan Siege Online Tanıtımı Hakkında

Titan Siege Online’ın Türkiye’de bulunan yayın hakları Consala Games firması tarafından üstlenilmiş. Titan Siege Online Tanıtımı ile sizlere daha detaylı bilgi verelim. MMORPG yapısında bir oyun olan Titan Siege Online, devasa haritaları ile beraber ve aslında keşfedilecek daha bir çok özelliği barındırması sebebi ile oyuncuların büyük ilgi odağı olacak gibi görünüyor. Yüksek detay ve grafik kalitesi ile beraber oyun severlerin ilgisini kısa zamanda çekmeyi başarmış bir oyun. Oyun içerisinde 5 farklı sınıf bulunuyor bunlar; Savaşçı, Katil, Büyücü, Ruh Çağıran, Şifacı şeklinde. Her bir karakterin kendilerine özel olarak becerileri ve üstün olduğu yanları bulunuyor. Örneğin adı gibi Ruh Çağıran karakterin, kendine özel ruhlar çağırarak PvP ve Düellolarda bir adım önde olma imkanı sağlayabiliyor. Fakat tabi ki yukarıda belirttiğimiz gibi her karakterin gerçekten güçlü yanları bulunuyor ve oyun içerisindeki yetenek ağacınızı dizayn ederken dikkatli olmanız sizin yararınıza olacaktır. MMORPG oyunların olmazsa olmazlarından olan evcil hayvan ve binek sistemi de Titan Siege Online içerisinde çok gelişmiş bir şekilde gözünüze çarpacaktır. Mitolojik yaratıklar; Ejderha, Tek boynuzlu Unicorn Uçan Atlar, Devasa Akrepler, Zırhlı Savaş Filleri ve Savaş Atları olmak üzere bir çok bineği oyun içerisinde görebilir ve sahip olarak kullanabilirsiniz.

Oyunda Binek sistemi de Uçan Binekler ve Kara Binekleri olmak üzere ikiye ayrılıyor. Bunlar ile beraber oyun içerisinde meslek sistemleri bulunuyor. Yani genel tabir ile oyuncuların craft yapabilmeleri için bir çok imkanları bulunuyor. Demircilik, Madencilik ya da Simyacılık gibi meslek gruplarından herhangi birini tercih edebilirsiniz. Oyun içerisindeki haritalar çok geniş ve bir çok yaratık gruplarının bulunduğu slotlarda mevcut, otomatik iksirler ile beraber karakterinizi belirli slotlara yerleştirerek seviyesini yükseltebilirsiniz. Oyuncuların birbirleri ile eşya alışverişlerinde bulunmaları için tezgah açma sistemine ek olarak oyun içerisinde bir açık arttırma sistemi de bulunuyor. Oyuncular bilgisayar başında olamayacakları zamanlarda satmak istedikleri eşyaları açık arttırmaya çıkartarak satışını gerçekleştirebiliyorlar.

Günlük giriş etkinlikleri ve ödülleri ile birçok şey kazanabilirsiniz. Karargah Savaşları, Harf Etkinlikleri ve Sarazhan Savaşları ile beraber oyuncular birbirleri arasındaki rekabeti daha üst seviyeleri çıkartabiliyorlar. 24 Haziran 2016 tarihinde Açık Betaya giriş yapan Titan Siege Online’ın içerisinde bulunan Kale ve Deniz Savaşları Etkinlikleri şu an kapalı konumda fakat hızlı bir şekilde gelişmelerinden anladığımız kadarı ile bu etkinliklerinde yakın zamanda geleceğini tahmin ediyoruz.

Klanlar arasındaki rekabetin olmazsa olmazı Totemleri anlatmadan geçmek olmazdı sanırım. Haritaların bazı bölgelerinde totemler bulunuyor, NPC ve Totemlere herhangi bir klan sahip olarak NPC’lerin vergilerini alabiliyor ya da Totemlere sahip olarak klanlarına ekstra özellik veren güçler alabiliyorlar. Örneğin %5 saldırı gücünün yükseltilmesi, %5 kritik vuruş oranının yükseltilmesi gibi. Serbest alanlarda bulunan bütün totemler klanlar tarafından kuşatılabiliyor ve alınan totemler bütün klan üyeleri için nitelikli etkiler getiriyor, yukarıda saydığımız etkiler bunlardan sadece bazıları.

Oyun içerisinde bulunan Pandoranın Sihirli Kutusu sistemi ise; şans oyunlarını sevenlerin ilgisini çekebilecek derecede hoş gözüküyor. Evcil hayvan, Binek, Meslek, Arkadaşlık, Klan, Totem, Başarı, Takım ve daha ismini söylemeyi unuttuğumuz bir çok sistem Titan Siege Online içerisinde mevcut, göz dolduran grafikleri ile beraber Titan Siege Online içerisine giriş yaptığınızda keyifli dakikalar geçireceğinizden şimdiden eminiz. Titan Siege Online Tanıtımı yazımız sayesinde oyun hakkında henüz başlamadan bir fikriniz olmasını istedik.

Oynanacak Oyunlar ekibi olarak MMORPG severlerin oyunu denemeden karar vermemelerini öneririz.

Oyuna burada bulunan linkten kayıt olabilir ve indirebilirsiniz.

Şifremi Unuttum