Takip Et
Ana sayfa » The Witcher 3: Wild Hunt » The Witcher 3: Wild Hunt Tanıtımı

The Witcher 3: Wild Hunt Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Geliştiricisi CD Projet Red olan ve yayımcıları ise; Kuzey Amerika bölgesini Warner Bros.Interactive Entertainment’in üstlendiği, Avrupa bölgesinin yayımcılığını ise Namco Bandai Games’in üstlendiği bir Aksiyon, Macera içeren The Witcher 3: Wild Hunt, RPG oyunudur. Serinin üçüncü oyunu olarak karşımızda ve bir devam oyunu şeklindedir.

The Witcher 3: Wild Hunt‘ın hikayesini sizlere kısaca anlatırsak; oyunda toplamda 3 ana hikaye var ve biz sizlere sadece ilk girişte karşılaşacağınız hikayeyi anlatacağız, böylece tüm oyunu anlatarak süprizleri alt üst etmek istemiyoruz. Serinin ikinci oyununda Geralt’ın hafızasını kaybettiğini biliyorduk ve bunun üstünden biraz zaman geçer, yaklaşık altı ay sonra Geralt’ın hafızasına yeniden kavuştuğunu göreceksiniz. Hafızası yerine gelen Geralt büyük aşkı Yennefer’ı büyük uğraşlar ile aramaya koyulur. Oyuna girer girmez karşımıza çıkan sinematikte Yennefer’ı büyük bir çatışmanın içerisinden uzaklaştığını göreceğiz. İşte buradan da anlayacağımız gibi Geralt kaybolan Yeneffer’ı aramaya çıkmıştır.

Oyunda ikinci karşılaşacağımız durum ise Geralt’ın Yennef’ı rüyasında gördüğü sahne olacak, bu sahnede oyun bize nasıl oynamamız gerektiğini öğretir şekilde bir anlatım sunmuş, dövüş tekniklerini öğretebilmek için küçük bir eğitim karşınızda olacak. Daha sonra bu rüyadan uyanırsınız ve oyun buradan itibaren başlar. Savaşmak için kılıç kullanabileceğiniz gibi meditasyon yaparakta savaşabilirsiniz.

İkinci seride Geralt daha çok yardımcı bir diplomat gibi hareket ediyordu. Bu seride artık Geralt tam bir yaratık avcısı olarak devam ediyor ve birçok görevle karşı karşıyayız. İkinci seriden daha gelişmiş bir ekonomi sisteminin olduğunu fark ettiğimizi sizlere söylemeliyiz. Ekonominin zaman zaman mevsimsel değişikliklere göre yükseldiğini ve bununda zam olarak size döndüğünü tespit edeceksiniz. Karşınıza birçok devasa yaratığın çıkacağı aksiyonun hiç eksik olmayacağını unutmayın.

Her zaman olduğu gibi oyunun tüm hikayesini anlatarak süprizi kaçırmıyoruz ve sizlere kısa bilgiler vermeye devam ediyoruz.

Oyun ikinci seriden çok daha büyük bir harita ile karşınızda, oyunu bitirmenizin o kadar da kolay olmayacağını göreceksiniz, uzun dakikalar içerisinde güzel bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Grafiksel açıdan söylenecek çok fazla şey yok. Çünkü karşınızda üst düzey grafiklere sahip ve büyük bir istekle oynayabileceğiniz bir oyun var.

Seriyi takip eden oyuncuların veya oyun severlerin merakla beklediği yeni bir oyunla Oynanacak Oyunlar olarak karşınızdayız. Bu destansı oyunu oynamadan geçmeyin!

Oynayabileceğiniz platformları ise; PS4, Microsoft Windows ve Xbox one.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.