Takip Et
Ana sayfa » The Sims 4 » The Sims 4 Tanıtımı

The Sims 4 Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Electronic Arts tarafından yayıncılığının yapıldığı yaşam simülasyon oyunu olan The Sims 4, Maxis ve The Sims Studio tarafından geliştirilmektedir. Electronic Arts tarafından 2014 yılında yayınlanan oyun Microsoft Windows ve Mac OS X platformlarında oynanabilmektedir. Oyunun tek kişilik olacağı ve multiplayer özelliğinin olmadığı açıklandı.

The Sims 4 Hakkında Bilgiler

Dünya bu oyuna ilk olarak 2000’li yıllarda serinin ilk adı olan “The Sims “ ile tanıdı. Geçmişten günümüze tam dört seri görenleriniz eminim ki vardır. 2014 yılında tanıtılan The Sims 4 birçok yenilikle hayranlarını mutlu etmiş gibi görünmekte. Her zamanki gibi Creative A-Sim ile başlayan oyunumuz da simimizde herhangi bir yeri değiştirmek için, artık kaydırma çubukları ile uğraşmamıza gerek kalmamış, değiştirmek istediğimiz yer için bilgisayar ekranımızda seçeceğimiz bölüme basılı tutmamız yeterli olacaktır. The Sims 4 serisinde karakterlerimizin boyları standart ve tek tip gelmektedir, önceki serilere göre artık kısa, uzun ya da değişik vücut hatlarına sahip karakterler yapamıyoruz.

Yeni seride dikkatimizi çeken en büyük gelişme, karakterlerin duygusal yapısında yapılan iyileştirmeler oldu. Geliştirilen yapay zekâ sayesinde oyun içerisinde simlerin duyguları oyunu doğrudan etkileme özelliğini kazanmış ve bu oyuna ayrı bir hava katmıştır. The Sims 3’te karakterlerimizin işlerinde görebiliyorduk artık yeni sürümde bunun yerine, kariyerlerindeki başarılar sayesinde simlerimiz özel eşya sahibi olduğunu görüyoruz. Önceki sürümde olduğu kişisel özelikler bu sürümde de oyunu ve simlerimizin yaşantısını doğrudan etkilemektedir.

Oyundaki kötü durumlardan bahsedecek olursak, artık simimizi boğabileceğimiz bir havuzumuz yok. Oyunu ilk defa oynayacak meraklılar bunun ne anlama geldiğini eminim merak ediyordur. İlk sürümlerden bu yana çoğu kullanıcı, siminden kurtulmak istediğinde havuzdaki merdivenleri kaldırarak siminin boğulmasını sağlıyordu, işte yeni seri The Sims 4’te bu durum artık imkânsız. Kötü olan haberlere devam edecek olursak, artık bebeğinizin emeklemesini de göremeyeceksiniz. Önceki sürümlerde emekleme dönemini görebildiğiniz bebek siminiz artık kundaktan çıktığı gibi okula başlayacak.

The Sims 4 Sistem Gereksinimleri

Genellikler bayan kullanıcıların oynayacak oyunlar listesine eklediği bu oyun bilinenin aksine erkekler tarafından da oldukça ilgiyle oynanan oyunlar arasındadır. Aslına bakacak olursak bu oyuna neden (kız oyunu) denildiğini de anlayabilmiş değiliz. Bu oyunu sizde oynamak istiyorsanız bilgisayarınızın asgari düzeyde 1,8 Ghz İntel Core 2 Duo işlemci, 2 gb Ram, 9 gb veri alanı, NVIDIA GeForce 9600 yada daha üstü ekran kartı ve Windows Xp işletim sistemine sahip olması gerekiyor.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

14 4

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.