Takip Et
Ana sayfa » The Order 1886 » The Order 1886 Tanıtımı

The Order 1886 Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

The Order 1886 Tanıtımı Hakkında

Liderliğini Ready at Dawn’ın sürdürdüğü ve SCE Santa Monica Studio’nun geliştirdiği video oyununun yayımcılığını ise Sony Computer Entertainment yapmaktadır.

Oyunumuz PS4’e (PlayStation 4)’e özel olarak geliştirilmiştir. The Order 1886‘nın tek sıkıntısı oyunumuzun kısa olmasıdır. Yani bir PS4 oyuncusu, The Order 1886‘yı 5 ile 7 saat arasında bitirebilmektedir. Oyunumuzun türkçe altyazısı var, dublajı yoktur.

Oyunumuz adı üzerinde 1886 yılında geçiyor. Amacımız asi gruplarla ve melezler ile anlayacağınız kadarı ile kurt adamlar ile savaşmak, düzeni korumaktan sorumluyuz açıkçası. Klasik bir TPS oyunu olan The Order 1886 oyununda siper alıp, düşmanı vurup geçiyoruz. Oyunumuzun en dikkat çekici özelliği, grafiklerinin çok ama çok iyi olması, gerçekten PS4’te gördüğüm en iyi grafikleri sunuyor.Aynı anda iki silah taşıyabiliyoruz, diğerlerinde bomba taşınıyor. Silah çeşitliliği fena değil bu kısa oyun için gayet yeterli bir silah çeşitliliği var diyebiliriz. Oyun Victoria döneminde geçiyor. Karanlık bir görüntüsü var, size tavsiyem gamayı biraz açın çünkü bazı bölümlerde gerçekten göremeyebilirsiniz. Yapısı itibariyle İngiltere’de geçiyor oyunumuz. Bu arada bir bilgi verelim, oyunda yakın dövüşte vardır. Düşmanın yanına gittiğimiz zaman üçgen tuşu ile düşmanımızın işini rahatlıkla bitirebiliyorsunuz ve düşman ölürken ufakta olsa bir sinematik çıkıyor karşımıza. Genelde sinematik ağırlıklı bir oyun.

The Order 1886 Tanıtımı

The Order 1886 Tanıtımı

Oynanacak Oyunlar olarak oyunun eksi yönlerinden bahsedecek olursak eğer, yukarıda da belirttiğimiz gibi oyunun çok kısa olması, çatışmaların çok yoğun olmamasıdır yani genelde öldür, ilerle, öldür, ilerle şeklinde geçmektedir oyun.Bazı silahların ikinci ateş modu da var. Bölüm geçtikçe ek özelliklerimiz açılıyor. Sinematikleri geçme olasılığınız yok bu bilgiyi verelim.

The Order: 1886’nın D&R fiyatı: 129 TL’dir.

Oyunumuz PS4 için özel çıkarıldığı için PC ve diğer formatlara uygun değildir!.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.