Takip Et
Ana sayfa » The Mean Greens Plastic Warfare » The Mean Greens Plastic Warfare Tanıtımı

The Mean Greens Plastic Warfare Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

The Mean Greens Plastic Warfare; geliştircisi Virtual Basement LLC ve Code Headquarters LLC tarafından oyun piyasasına sürülen ve yayımcılığını ise Virtual Basement LLC tarafından yapılan aksiyon içeren FPS tadında bir oyundur. Oyun 8 Aralık 2015 tarihinde çıkmıştır ve büyük ilgi toplayarak devam ettiğini söyleyelim. Oynayabileceğiniz platformlar ise: PC, PlayStation 4 ve Xbox One üzerinden oynayabilirsiniz.

The Mean Greens Plastic Warfare Hakkında

Oyundan kısaca bahsedersek, size verilen silahlar ile uzun menzilli veya yakın menzilli silahları kullanarak karşı takıma ait oyuncuları öldürmeniz gerekiyor veya size verilen görevi yerine getirmek için takım halinde karşı takımı mağlup ederek bazen bayrakları ele geçirerek bazense belirli bir noktayı kendi takımınıza ait yaparak oyunda üstünlük sağlamaya çalışıyorsunuz. Oynayacağınız karakter ise küçüklüğünüzde oynadığınız yeşil asker adamlardan başka bir şey değil, yapımcının da zaten bu küçük ama oynaması zevkli oyuncaklardan esinlendiğini düşünmemek mümkün değil.

The Mean Greens Plastic Warfare’da bulunan haritalara baktığımızda oyunun yeni çıkmasına rağmen insanları tatmin edecek kadar harita bulunmaktadır. Kısaca birkaç tanesinden bahsedersek bazen biz deep freze içindesiniz ve göreviniz karşı takım oyuncularını öldürerek alt katta bulunan buzu eritip dinozoru ortaya çıkarmalısınız, bazense bir mutfakta bulunacak eşyaların içinden geçerek karşı takıma ait bardağı düşürmekten geçiyor veya ilginizi çekecek diğer bir haritaya baktığımızda bir langırt içerisindesiniz ve tam anlamıyla bir langırtta bulunacak herşey düşünülmüş ve siz karşı takımı hem silahla öldürüp hem de ortadaki topu kaleye götürüp gol atarak öne geçmeye çalışacaksınız. Oyunda 10 model,10 harita, 6 silah bulunmaktadır ve 5v5 Multiplayer olarak oynayabilirsiniz.

Grafiklere baktığımızda çok aşırı bir grafiğe ihtiyaç yok çünkü renk cümbüşü içerisindesiniz ve gayet iyi tasarlanmış görünen bir oyun. Bu oyunda açıkçası grafik arayışı içerisinde olacağınızı sanmıyoruz, zaten yapımcı üzerinde uzun süre düşünerek insanların nasıl zevk alabileceğini düşünmüş görünüyor. Sizde oyunu satın alıp girdiğinizde grafik aramayacağınıza almış olduğunuz keyfin sizi bir hayli tatmin ettiğini göreceksiniz.

The Mean Greens – Plastic Warfare’i arkadaşlarınızla bir takım halinde oynayarak büyük bir keyif içinde saatin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Oyunu düşünmeden aldık ve büyük bir zevk aldığımızı kesinlikle söylemeliyiz. Eğer siz de oyunu satın almak istiyorsanız linke tıklamanız ya da ana sayfa üzerinden oyunu seçerek butona basmanız yeterlidir.

The Mean Greens Plastic Warfare Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi olarak İşletim Sistemi: windows 7, İşlemci olarak İşlemci: 2 GHz Dual-Core 64-bit CPU, Ram olarak 4 GB Ram, Ekran kartı olarak 1 GB ekran kartı ve buna ek olarak DirectX11 son olarak ise 14 GB boş alana ihtiyacınız olacaktır.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.