Ana sayfa » The Legend of Zelda: Breath of the Wild Güncelleme

The Legend of Zelda: Breath of the Wild Güncelleme

The Legend of Zelda: Breath of the Wild Güncelleme Hakkında

The Legend of Zelda: Breath of the Wild Güncelleme ile farklı ırktan oyuncularına müjdeyi verdi. Oyuna yeni gelen 1.20 yaması, oyuncuların oyunda kullandıkları dilleri değiştirebilmesine olanak sağlıyor.

Nintendo’nun yayınlamış olduğu videoya göre oyuncular, 1.20 yaması ile bu oyunun Switch sürümünde sunulan 9 dilden istediklerini seçebilme şansına sahip olacaklar.

Öte yandan Wii U oyuncuları bu yeni özellikten yararlanmaları için Nintendo eShop’tan “Voice Pack” (Ses Paketi) indirmek zorunda kalacaklar.

1.20 yamasına göre oyunu şu dillerle oynamak mümkün olacak: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça ve Japonca.

Bu yamanın gelmesi, özellikle farklı ırktan oyuncular için çok iyi oldu. Çünkü bu yamadan önce oyuncular, Nintendo konsolları tarafından belirlenmiş olan ses dili dışında farklı bir seçim şansına sahip değillerdi. Bu yama ile artık oyunu daha da anlaşılabilir oynayacaklar.

Bu güncelleme an itibariyle erişilebilir. Oyunu farklı dil seçenekleriyle oynayabilmek için hemen oyununuzu güncelleyin.

Eğer oyun hakkında bilginiz yoksa Oynanacak Oyunlar Ekibi’nin yapmış olduğu The Legend of Zelda: Breath of the Wild Tanıtımına göz atmayı unutmayın!

Her türden oyunu oynamaktan asla sıkılmayan bir insan. Yeni şeyler öğrenmeye oldukça hevesli. Hızla yükselen yeni neslin tanınacak oyun yazılımcısı olmaya aday.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.