Takip Et
Ana sayfa » The Last of Us Remastered » The Last of Us Remastered Tanıtımı

The Last of Us Remastered Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

The Last of Us Remastered Tanıtımı Hakkında

The Last of Us Remastered, geliştiricisi Naughty Dog olan ve yayımcısı ise Sony Computer Entertainment olan aksiyon tarzında hayatta kalma oyunudur. The Last Of Us ile kendini tanıtan oyun büyük bir zirve yaptığını ve birçok oyuncunun beğenisini alarak sevilen oyunlar arasında yer almıştı. PlayStation 3 ile kendisini oyun listelerinde üst sıralara taşıyan oyun PlayStation 4’ün gelişiyle The Last of Us’ın Remastered paketiyle büyük yenilikler getirmiş görünüyor. Oynanacak Oyunlar olarak popülerliğini koruyan oyunlar arasında yer alacağına eminiz. The Last of Us Remastered Tanıtımı ile daha fazla bilgi almak için yazımızı okumaya devam ediniz.

Oyunun kısaca hikayesi The Last of Us’dan bildiğiniz gibi büyük bir yıkım ve kıyamet sonrası dünyanın görünüşü ve hayatta kalan insanları konu alan bir oyundu. Dünyanın sonu gelmiş ve yalnızlığa mahkûm olunmuş bir hayatı olan Joel’in hayatı konu alınmış. Tek istediği  oradan kaçarak hayatta kalmak ve aynı zamanda bu kaçak hayattan kurtulmak istiyor. Bu kaçışı sırasında küçük bir kızı da yanında götürme zorunluluğu olduğundan hayatı eskisi gibi olmayacaktır. Oyunun hikayesi kısaca bu şekilde olduğunu ve daha fazlasını anlatarak oyundaki sürprizleri kaçırmanızı istemiyoruz.

The Last of Us Remastered Oynanışı

The Last of Us Remastered oynanışından bahsedersek, oyun harika görselleri ile büyük bir hayatta kalma mücadelesi vereceğiniz havayı sizlere hissettiriyor ve grafiksel açıdan görsellerin muntazam şekilde ayarlandığını görüyoruz. Oyunda yanınızda küçük bir kız çocuğu ile dışarıda bulunan tehlikelerden kaçarak hayatta kalmaya çalışıyorsunuz tabi bu kaçış sırasında yaralanabilirsiniz, bunun içinde etrafta bulunan materyaller veya ilaçlar ile hayatta kalabilirsiniz ve aynı zamanda kendinizi düşünürken yanınızda birde kız çocuğu var. Oyunun temel amacı ve oynanışı hayatta kalmak için kaçmak zorundasın. Oyundaki karakterin yüz ifadeleri olsun, vücut dili olsun gayet iyi derecede ayarlanmış görünüyor, kıyamet sonrası ve oyundaki mantardan etkilenmiş tehlikeli insanların görünümlerinin detaylı bir şekilde ayarlandığını hissedeceksiniz.

Oyundaki yapay zeka hiç hafife alınacak tarzda değil demek isterdik ama çok aşırı derecede iyi olduğunu söyleyemeyiz. Çünkü çatışmalarda çok yakında olmalarına rağmen görememeleri bizi üzen yönü olarak söylememiz gerekiyor. Sanki yapay zeka daha geliştirilse ve oyun bu sayede biraz daha zorlaşsa daha ilgi çekecek.

The Last of Us Remastered Gereksinimler

Oyunu MultiPlayer ve SinglePlayer olarak PlayStation 4 platformu üzerinden oynayabilirsiniz.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.