Takip Et
Ana sayfa » The Elder Scrolls Online » The Elder Scrolls Online Tanıtımı

The Elder Scrolls Online Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

The Elder Scrolls Online, Zenit Max Online Studios tarafından geliştirilen bir MMORPG oyunudur. 9 Haziran 2014 tarihinde Microsoft Windows ve Playstation 4 için piyasaya sürülen oyunu Bethesda Softworks oyun firması yayınlamaktadır. The Elder Scrolls Online Microsoft Windows, Playstation 4, OS X ve Xbox One platformlarından herhangi bir tanesi üzerinden oynayabilirsiniz.

The Elder Scrolls Online Hakkında

The Elder Scrolls Online, oyunu sayesinde oyun içindeki dünyada rahatça dolaşabilir görevlerinizi tamamlayabilirsiniz. Oyunun en büyük özeliği birden çok sunucu yerine oyuncular tem bir devasa sunucu üzerinde oynamaktadır. Bu durum oyuncuları hem olumlu hem de olumsuz etkilemektedir.  Bu durumun olumsuz yanlarından bir tanesi, bu devasa tek sunucunun Kuzey Amerika’ya yerleştirilmiş olmasıdır. Oyuna nereden bağlanırsanız bağlanın direk olarak Kuzey Amerika sunucularında oynamak zorundasınız. Gelişen oyun teknolojilerine Zenit Max Online Studios’da ayak uydurmuş olacak ki yeni sistem olan Instanced dünya sistemini bu oyun üzerinde kullanmış. Bu gelişmiş dünya sisteminde her oyuncu kendi dünyasında oyunu oynamaktadır. Özelikle zindanlarda uygulanan bu sistem sayesinde zindan içerisindeki diğer oyuncuları siz göremiyorsunuz. Kısaca belirtmek gerekecek olursa çevrim içi oyuncular bir birlerinin yapmış oldukları hamle ve hareketlerden bu alanlarda etkilenememektedir.

The Elder Scrolls Online, oyuncular arasında kısaca ESO olarak adlandırılmaktadır bizde yazımızın birkaç noktasında oyunu kısa adı olan ESO seklinde anacağız. ESO içerisinde üç güçlü birlik ve dokuz farklı ırk bulunmaktadır. Her birlik içerisinde üç farklı ırk bulunduğu birlikleri temsil etmektedir. ESO içerisindeki güçlü birlikler Daggerfall Covenant, Aldmeri Dominion ve Ebonheart Pact’dır. Daggerfall Covenant kendi içerisinde Breton, Orc ve Redguard ırklarını barındırmaktadır. Aldmeri Dominion birliği Hig Elf, Wood Elf ve Khajiit ırklarını, Ebonheart Pact ise Argonian, Dark Elf ve Nord ırklarını birlikleri içerisinde bulundurmaktadır.

The Elder Scrolls Online, oyununa başladığınızda yöneteceğiniz ve geliştireceğiniz karakterinizin tüm vücut ölçülerini, ten rengini ve saç rengini dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Oyunu satın almak veya indirmek için Steam Mağazası bağlantısına tıklayın!

The Elder Scrolls Online Sistem Gereksinimleri

The Elder Scrolls Online, MMORPG oyunları içerisinde kesinlikle test etmeniz gereken bir oyun. Bu oyunu oynanacak oyunlar listenize eklemenizi tavsiye etmekteyiz. Bu oyunu oynamaya karar verdiyseniz cihazınızın minimum sistem gereksinimleri aşağıda belirtilen özeliklerde olmalıdır.

Ekran Kartı: GeForce GT 520 ya da Radeon HD 4350(+256MB)

İşletim Sistemi: Windows Xp 32 Bit

İşlemci Tipi: Core 2 Duo E7300 2.66GHz ya da Athlon II X4 6400e

HDD Veri Alanı: 60 GB

Ram Miktarı: 2 GB

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.