Ana sayfa » The Division Warlord Silahı İncelemesi

The Division Warlord Silahı İncelemesi

The Division oynayan oyuncular genellikle hasarlarını arttırmak için uzun bir silah arayış içerisine girerler. Bu arayış içerisinde de en üst sırada yer alan silahlardan birisi olan”Warlord” isimli silah mevcut. Peki bu The Division Warlord isimli silah için onca sıkıntı içerisine giren oyuncular ne düşünüyor?

Tüm oyunlarda olduğu gibi The Division‘da da uzman oyuncular mevcut. Yabancı oyuncular tarafından yoğun bir şekilde takip edilen “Arekkz” bu silahı 5 dakikalık bir video çekerek incelemeye aldı. Nisan ayı içerisinde yapılan güncelleme ile beraber eklenen, assault rifle kategorisinde yer alan “Warlord” her The Division oyuncusunun sahip olması gereken bir silah. Ubisoft silahın aşırı güçlü olmaması için ise birtakım ayarlamaları yapmaktan çekinmedi. The Division Warlord silahının her talent ve hasar profilinde iyi gitmediğini söylemeden de es geçmeyelim.

The Division Warlord Statları

Gear Score: 204
Basic Damage: 10.000
RPM: 600
Mag Size: 30

The Division Warlord Yetenekleri

Capable: bir skill kullanılması silahın tepmesini 13.5 saniye azaltır. Gerekli olan 2597 Firearms.
Ferocious: Elite ve named düşmanlara karşı olan hasar %14 artar. Gerekli olan: 2063 Firearms, 2063 Stamina ve 2063 Electronics.
Unforgiving: her eksik can segmenti için hasarınız artar: 1 eksik segment için +%10; 2 eksik segment için + %23.5.

The Division Warlord Statları ve Yetenekleri

The Division Warlord İnceleme Videosu

Arekkz isimli Youtuber’ın incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Division Warlord silahına nereden sahip olurum?

Challenge mod görevleri sırasında bu silahı bulmak mümkün. Challenge mod incursion’larında bu silah bosslardan düşebiliyor. Aynı zamanda tekrardan altını çizmekte fayda var. Bu silah, boss’dan düşen bir silahtır ve haftalık görevler ile elde edilemez. Haftalık ödüller, sadece challenge mod incursion’ı bir hafta içerisinde ilk kez tamamladığınızda size verilir.

Bunun önemli olmasının sebebi ise şu an için oldukça kolay elde edilen bir silah. Defalarca challenge mod incursion oynayarak bu silahı kolayca elde edebilirsiniz. Silahı elde etmek isteyenler için ise ayrıntılı bir youtube videosu mevcut. Oynamadan önce tekrar hatırlatmak istiyoruz, mutlaka challenge modda oynayın yoksa silahı yanlış yerde elde etmeye çalışırsınız.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.