Takip Et
Ana sayfa » The Banner Saga » The Banner Saga Tanıtımı

The Banner Saga Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

The Banner Saga Tanıtımı Hakkında

Stoic oyun firması tarafından geliştirilen, The Banner Saga taktik rol yapma oyunudur. Versus Evil tarafından yayınlanan oyun bu gün itibari ile Playstation 4 ve Xbox One için resmen yayınlanmış durumda. Oyun daha önce 14 Ocak 2014 tarihinde Windows OS X, Linux İOS ve Android için yayınlanarak oyuncuların beğenisine sunulmuştu.

The Banner Saga Oyunu Hakkında Bilgi

The Banner Saga tek oyunculu ve çok oyunculu olmak üzere iki farklı modda oynanma imkânına sahiptir.  Banner Saga ücretsiz olarak çevrim için oyuncularla oynayabileceğiniz bir tür MMORPG oyunudur. Oyunun Factions sürümü temelde kendimize ait Viking grubunu ele almaktadır. Oluşturacağımız Viking grubu sayesinde diğer çevrim içi oyuncularla oyun oynama imkânımız bulunmakta. Viking grubumuz içerisinde birbirinden farklı uzak ve yakın dövüşçü karakterleri bulunmaktadır. Bu karakterler sayesinde stratejik saldırılar düzenleyerek rakiplerinizi yenebilirsiniz.

The Banner Saga Tanıtımı

The Banner Saga Tanıtımı

The Banner Saga, İskandinav Mitolojisinden esinlenerek efsanelerle kurgulanmış, Viking grubunuzla oynayabileceğiniz harika bir rol yapma oyunudur. Oyunun tek oyunculu modu toplamda üç bölümden oluşmaktadır. Oyunun bu modunda ilerledikçe hem dost hem de düşmanlarla karşılaşmaktasınız. Düşmanlarınız ile amansız mücadeleler verirken dostlarınızı mevcut üssünüze dâhil ederek birliğinizi genişletmek oyun içindeki en önemli görevler arasındadır. Viking aileniz ne kadar büyük olursa düşmanlarınızla baş etmeniz aynı oranda daha kolay olacaktır. Bu rol yapma oyununda yöneteceğiniz Viking kabilesi ile düşmanlarınıza pusu kurabilir onlarla direk savaşabilir ya da yeri geldiğinde onlardan kaçabilirsiniz. Bu kadar olayın içerisinde grubunuzun dinlenmesi gerekebilir. Oyun içerisindeki kasabalara uğrayarak şöhret seviyenize göre gurubunuzun her türlü ihtiyacını karşılayabilirsiniz.  Viking grubunuz bu kadar aktivite sonrası tabiki belli bir yorgunluk ve açlık hissi duyabilir. Bunları karşılamadığınız takdirde savaşlarda askerleriniz daha hızlı ölecektir. Viking kabilenize iyi bakmanız savaşı kazanmanız konusunda en önemli etkenlerden bir tanesidir. Kabilenizin morali ne kadar yüksek olursa savaşlarda o kadar direnç ve başarı göstereceklerdir.

The Banner Saga sayesinde kendi stratejinize göre oyun oynayabilir ve hikâyeyi kendiniz kurgulayabilirsiniz.  Oyunun grafikleri çok iyi olmasa da oyun içerisindeki müzikler sizi oyunun atmosferine sokmaya yetecektir. Oyunu almayı düşünen takipçilerimiz ise ana sayfamızda oyunun üstüne gelerek butonlara tıklayabilir ya da Oyunu Satın Al bağlantısına tıklayarak Steam platformu üzerinden erişebilirler.

The Banner Saga Sistem Gereksinimleri

Klasik rol yapma oyunlarından sıkıldıysanız farklı bir şeyler arıyorsanız sizde bu oyunu oynanacak oyunlar listenize eklemelisiniz. The Banner Saga oyununu oynayabilmek için bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimleri aşağıdaki gibi olmalıdır.

İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci Tipi: İntel Pentium 4 1,8 Ghz
Ram Miktarı: 1 GB
HDD Veri Alanı: 2 GB
Ekran Kartı: GeForce 7600 GS ya da Radeon HD 3470(+128MB)

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.