Takip Et
Ana sayfa » TERA Online » Tera Online Tanıtımı

Tera Online Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Tera Online, 3D formatında oynanabilen fantezi MMORPG oyunudur. Oyunu geliştiren firma Bluehole Stüdyo ilk olarak Kore’de 25 Ocak 2011 tarihinde yayınlanmıştır. Tera Online sonra olarak 26 Şubat 2015 tarihinde Rusya’da yayınlanmıştır. Unreal Engine 3 oyun motoru ile hazırlanan oyunun yayıncılarında başta gelen firma En Masse Entertainment’ dir. Multiplayer oyun modunda oynanabilen oyunu Microsoft Windows platformlarında oynayabilirsiniz.

Tera Online Hakkında

Tera Online, bildiğimiz MMORPG oyunlarının özeliklerine sahiptir. Oyuncular çevrim içi diğer oyunculara karşı mücadele vermektedir. Gerçek zamanlı çevrim içi oynanma imkânı bulunana Tera Online üçüncü şahıs kamera görüntüsü ile oynanmaktadır.

Oyun içinde oynayabileceğiniz 11 farklı karakter sınıfı bulunmaktadır. Bu 11 karakter sınıfı Brawler, Gunner, Warrior, Socerer, Slayer, Reaper, Priest, Mystic, Lancer, Berserker ve Archer olarak isimlendirilmektedir. Yazımızın devamında bu karakter sınıfından birkaç tanesini sizin için detaylı olarak açıkladık.

Archer oyuncu sınıfı, ok ve yay kullanarak uzun menzilli hasar veren oyuncu karakteridir. En önemli özelikleri arasında rakiplerine yaptıkları saldırılar sayesinde, rakiplerini hızını azaltarak onları sersemletebilmesidir. Bu karakter sınıfının dezavantajları arasında düşük sağlık kabiliyetidir. Ok ve yay sayesinde yapılan saldırılar 10 metreye kadar aynı etki ve hasarı verirken, 10 metrenden uzak saldırılarda her üç metrede bir hasar puanı yüzde 15 daha az olmaktadır.

Priest oyuncu sınıfı, oyun içinde olmazsa olmaz bir karakterdir. Yardımcı özelikleri sayesinde iyileştirici güce sahiptir. Rakiplerinizden aldığınız darbelere ve zararları iyileştirme görevi bu oyuncu sınıfının başlıca görevlerindendir. Ayrıca bu karakter sınıfı tüm partideki oyunculara, belli bir süre koruyucu etki sağlayan kalkan gücü verebilmektedir.

Brawler oyuncu sınıfı, 8 Aralık 2015 tarihinden yayınlanan güncelleme ile birlikte oyuna eklenmiştir. Bu karakter sınıfı boks eldivenleri ve Powerfists adında birde silah yumruk paketi kullanmaktadır. Brawler karakter sınıfı ağır bir zırh giyerek yüksek tank yeteneği ile düşmanlarının korkulu rüyası olmaktadır.

Oyunu beğendiniz mi? Beğendiyseniz hemen oyunu indirmek için bağlantıya tıklayın!

Tera Online Sistem Gereksinimleri

Tera Online, her ne kadar 2011 yılında çıkmış olsa da sık sık yapılan güncelleme sayesinde güncel bir MMORPG oyunudur. Bu oyunu oynanacak oyunlar listenize eklemenizi önermekteyiz. Tera Online sistem gereksinimleri minimum düzeyde aşağıdaki gibi olması gerekmektedir.

İşletim Sistemi: Win XP 32bit

İşlemci: Pentium D 820 2.8GHz

Gerekli HDD Veri: 50 GB

Ram: 2 GB

Ekran Kartı: GeForce 315 512MB ya da Radeon HD 5450 512MB

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.