Ana sayfa » Taktiksel MMOFPS Oyunu Phantomers Promo Kodu Etkinliği

Taktiksel MMOFPS Oyunu Phantomers Promo Kodu Etkinliği

Ülkemizde NTT Game tarafından yayınlanan yeni nesil taktiksel MMOFPS oyunu Phantomers, yapılan çalışmalarla adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Önceki dönemlerde online ve offline olarak düzenlenen turnuvalar ile binlerce TL ödül dağıtılan Phantomers’a yoğun bir şekilde içerik ekleme çalışmaları yapılıyor. PvE modu, Sıralama Maçları, yeni birçok silah, harita, karakterler bu eklentilerin başında gelenler arasında.

Phantomers’ın Diğer MMOFPS Oyunlardan Farkı Ne?

Phantomers’ı diğer MMOFPS oyunlardan ayıran en önemli özelliklerinden biri dinamik haritalara sahip olması. Haritaların içerisinde size avantaj sağlayacak özel mekanizmalar ve tuzaklar yer alıyor. İsterseniz bu mekanizmaları ve tuzakları aktif ederek rakibinizi öldürebilir veya mücadele esnasında zor durumda bırakabilirsiniz.

Oyun içerisinde yer alan tam 14 farklı yetenek ile takımınızı galibiyete taşıyacak önemli hamleler yapabilirsiniz. Bu yeteneklerden 7’si birincil yetenek, diğer 7’si ise ikincil yetenek olarak kullanılabilir. Birincil yetenekler siz oyun içerisinde rakibinizi öldürdükçe, öldürülmesine yardım ettikçe ve rakip tarafından öldüğünüzde elde edebileceğiniz Yetenek Puanları ile aktif edilmektedir. İkincil yetenekler ise bekleme süresi dolduktan sonra kullanılabilir konuma gelmektedir. Sağlık Kiti, Savaş Kalkanı, Saldırı Robotu, Parazit ve Mayın yetenekleri en tercih edilenler arasında.

Sıralama Maçı sisteminde takımınızı oluşturarak sistem tarafından size rakip olarak seçilen takıma karşı mücadele edebilirsiniz. Bu mücadelelerde alacağınız sonuçlara göre liginizi ve derecenizi yükseltebilirsiniz. 3 aylık periyodlar halinde devam eden sezonların sonunda da sahip olduğunuz lige bağlı olarak birbirinden güzel ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Phantomers’ta sizin oyun tarzınıza göre seçebileceğiniz yüzlerce silah mevcut. Bu silahları Silah Ağacı adı verilen sistem üzerinden açarak envanterinize ekleyebilirsiniz. Silah Ağacı’ndaki silahları aktif edebilmek için karakter seviyenizi yükseltmeniz gerekiyor. Karakter seviyeniz yükseldikçe elde edeceğiniz Silah Puanları ile sistem üzerinde yer alan tüm silahları, istediğiniz silahın yolunu takip ederek açabilirsiniz.

Phantomers’ın, diğer MMOFPS oyunlara göre en önemli farkı ise oyuna para yatırarak alabileceğiniz silahlar ve oyun içerisinde kazandığınız altın ile alabileceğiniz silahların aynı olmasıdır. Yani oyun içerisinde para ödeyen ve ödemeyen oyuncular arasında hiçbir şekilde güç farkı yok. Herkes eşit şartlarda mücadele edebilir. Yine de para yatırmak isterseniz belli başlı oyunların skinli versiyonlarına erişebilirsiniz.

Phantomers genel olarak oldukça eğlenceli ve heyecanlı bir oyun deneyimi sunuyor. Siz de gerçek bir MMOFPS deneyimi yaşamak isterseniz Phantomers oynayabilirsiniz.

Eğer Phantomers’a başlamayı düşünüyorsanız veya Phantomers hesabınızı 1 Ocak 2017 tarihinden sonra aldıysanız aşağıda bulunan kısımdan 75 TL değerindeki promosyon kodunuzu alabilir ve özel skinli eşyaların sahibi olabilirsiniz. Aldığınız promosyon kodunu Phantomers web sitesinde hesabınıza giriş yapıp, sitede yer alan “Promosyon Kodu Gir” kısmına yazarak aktif edebilirsiniz.

Promosyon Kodu Aktivasyon

Phantomers promo kodlarını ister oyun içerisinden, isterseniz de Phantomers web sitesi üzerinden aktif edebilirsiniz.

Web Sitesi Üzerinden Aktivasyon

*Sahip olduğunuz Phantomers promosyon kodunu web sitesi üzerinden aktif etmek için öncelikle http://www.nttgame.com/phantomers/tr/ adresine gidiniz.

*Eğer bir NTT Game hesabına sahip değilseniz “Kaydol” seçeneğine tıklayarak hesap alınız.

*NTT Game hesabına sahipseniz web sitesi üzerinden “Promosyon Kodu Gir” butonuna tıklayınız.

*Bu butona tıkladığınızda elinizdeki 16 haneli promosyon koduna girebileceğiniz bir ekran çıkacak. Kodunuzu eksiksiz şekilde buraya yazdıktan sonra “Onayla” butonuna tıklayıp kodunuzu aktif edebilirsiniz.

*Kodunuzu aktif ettikten sonra oyuna giriş yaparak ödüllerinizi envanterinize alabilirsiniz.

Oyun İçerisinden Aktivasyon

*Phantomers’a hesabınızla giriş yaptığınızda sol alt kısımda “Kupon” butonunu göreceksiniz.

*Bu butona tıkladığınızda açılan kod yazma ekranına kodunuzu eksiksiz bir şekilde yazıp, “Submit” sekmesine tıkladığınızda kod aktivasyonunuz başarıyla tamamlanmış olur. Bu ekranı kapattığınızda ödüllerin geliş ekranı direkt karşınıza çıkacaktır.


Bu oyun için kod/anahtar tükendi.

Not: Oyun içerisinden aktivasyon yaptığınızda ödülleriniz hemen gelmeyebilir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız lütfen oyundan çıkıp, tekrar giriş yapınız.

Önemli Uyarı: Promosyon kodlarınını aktif ederken kodunuzu kopyala + yapıştır ile değil manuel olarak yazmanız gerekmektedir.

Ayrıca Phantomers oynamak için buraya tıklayarak oyun hesabınızı alabilirsiniz.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.