Takip Et
Ana sayfa » Survarium » Survarium Tanıtımı

Survarium Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Survarium Tanıtımı Hakkında

Survarium, geliştiriciliği ve yayımcılığı Vostok Games firması tarafından yapılan MMOFPS oyunudur. Oyun her ne kadar MMOFPS olsa da içerisinde RPS öğeleri içermektedir ve bu sayede betada bile oyun severlerin dikkatini çekmiş görünüyor. Oyunu Microsoft Windows üzerinden ayrıca, steam üzerinden de oynayabilirsiniz. Detaylı bilgi için Survarium Tanıtımı yazımızı okumaya devam ediniz.

Survarium Hakkında Bilgi

Oyunda birden çok mod bulunmakta. Bu modlar ise PVE, PVP ve Co-Op modlarıdır. İlk erken erişimde oyunda PVP modu açık ve bu mod üzerinden oyuncular oynayabiliyordu. Survarium’da tek başınıza savaşabildiğiniz gibi arkadaşlarınızla bir arada da büyük bir savaş verebilir ve hayatta kalma mücadelesi sergileyebilirsiniz. Tabi bir takım olmak her zaman daha iyi hep birlikte hareket ederek daha uzun süre hayatta kalabilirsiniz. Diğer FPS oyunlardan biraz farklı görünüyor, diğer oyunlarda yaşamış olduğunuz zorluklar bize göre biraz daha az ve oyun daha basit bir yapıya sahip. Tabi basit dediysek ateş ederken tam isabet için biraz çaba harcamanız gerekiyor. Düşmanı alt etmek istiyorsanız iyi bir yer bulup o yerde güzel bir kamuflaj yapmanız ve ses kasmanız gerekiyor. Yapmış olduğunuz maçlar sayesinde bir puan kazanıyorsunuz ve bu puanla da karakterinizi geliştirebiliyor ve farklı eşyalar alabiliyorsunuz.

Survarium Tanıtımı

Survarium Tanıtımı

Çoğu FPS de olmayan ama bu oyunda MMO oyunlarından RPG öğelerinin de yer alması daha iyi bir hava katmış görünüyor. Oyundaki market ile bazı eşyalar alarak daha güçlü bir yapıya sahip olabilirsiniz. Market konusunda da yapımcı Free2Play olma durumuna baya önem göstermiş. Bazı oyunlardaki gibi F2P diyerek aslında P2W olan oyunlar gibi değil gerçek para ile bu oyunda bir şeyler alarak diğer oyunculardan farkınız olması istenmemiş ve herkesin bu eşyalara sahip olması istenilmiş. Bu durum da oyuncuları sevindiren bir yön olmuş. Oyunda parayla satın alınacak içerikler yok mu? Tabi ki var ama bu durum para veren oyuncu ve vermeyen oyuncu arasında aşırı derecede bir eşitsizliğe yol açmıyor.

Oyuna ilk girdiğinizde ekranın sağ alt köşesinde mermi miktarınız ve şarjör durumunu üst kısmında ise insan şeklinde nereden hasar alındığını görebiliyorsunuz, sol üst köşede mini haritayı görebiliyorsunuz, kurşun miktarının altında bulunan bar ise sizin koşabilme durumunuzu gösteriyor. Kısaca basit bilgiler olarak sizlere bunları verelim istedik. Oyuna girip inceledikçe daha iyi karakterler tasarlayıp keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Oynanacak Oyunlar olarak Free2Play oyun arayan ve FPS oyun severlerin denemesini önerdiğimiz bir oyun ile yine karşınızdayız.

Survarium Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 /8 /10
İşlemci: İntel Core 2Duo E4400 veya Athlon 64 X2 DualCore 4200
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800GT ya da Ati Readon HD3870 512 MB
Ram: En az 2 GB
HDD boş alan: En az 8 GB boş alan.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.