Takip Et
Ana sayfa » Strike of Kings » Strike of Kings Tanıtımı

Strike of Kings Tanıtımı

Strike of Kings Tanıtımı Hakkında

Android ve IOS platformlarında oynanabilecek oyun seçenekleri arasında üst sıralarda yer alan Strike of Kings oyunu Türkiye’de de büyük bir ilgiyle oynanıyor. Özellikle farklı oyun seçenekleri arayanlar için ilgi çeken oyunlar arasında yer almaktadır. Dünyanın devi olan Tencent Games firmasının bünyesinde hazırlanmış olan oyun 3 koridorlu bir haritanın üzerinden aksiyon oyunu olarak oynanır. Strike of Kings tanıtımı ile oyunu indirme konusunda sizlere bir fikir vereceğini düşünüyoruz.

Aksiyon oyunu sevenlerin dikkatini çeken oyun seçeneği olarak oyun sevenlerin ilgisini çekmektedir. Gerçek oyunculara karşı verilen mücadele sayesinde yapılan çatışmalarda özellikle etkileyici bir oyun seçeneği olarak online oyunlar arasından yoğun ilgi görmektedir.

Strike of Kings Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunu oynamak isteyenler seçtikleri savaşçılar ile oyuna dahil olabilirler. Bu şekilden farklı şampiyonlar arasından yapacağınız seçimler ile oyunca farklı şampiyonlar ile kavga etme imkanı elde edebilirsiniz. Benzersiz yetenekleri olan şampiyonlar ile ‘Strike of Kings oyunu nasıl oynanır?’ diye düşünenler öncelikle oyunu indirerek bu şekilde oyuna dahil olabilirler. Oyuna yeni başlayacak olan oyuncular için eğitim sistemi bile bulunmaktadır. Ayrıca antrenman moduyla tüm şampiyonları deneyimleyebilme şansına sahipsiniz.

Mobil oyun seçenekleri arasında yer alması özellikle telefon üzerinden zaman bulundukça oynanacak olan oyunlar arasında olmasını sağlamaktadır. Oyun Türkçe dil seçeneğine de sahip olduğundan kolaylıkla anlaşılabilir ve zorluk çekilmeden oynanabilir. Türü ‘MOBA‘ olan bu oyunun birçok farklı oyun modu bulunmaktadır. Takım arkadaşlarınızla 5v5 oynayabileceğiniz gibi; 1v1 modda bir oyuncuyla birebir karşıya gelebilirsiniz. Ayrıca oyunun sağladığı oyun içi sesli iletişimle diğer takım arkadaşlarınız ile aranızda iletişim kurabilir, taktik geliştirip karşı üssü yıkma planları yapabilirsiniz.

Strike of Kings Oyunu İndir

Oyunu oynamak isteyenler Strike of Kings indir seçeneği ile oyunu istediklerinde Android veya IOS platformuna sahip bir telefona indirerek bu şekilde oyunu oynamaya başlayabilirler. Oyun oynamayı sevenler oyun seçenekleri arasından özellikle keyif alacakları ve ilgi duydukları oyun modlarını inceleyerek bu şekilde sevdikleri tarzda oyunları indirerek veya satın alarak bu sayede oyuna dahil olabilirler.

Oyun için indirme işlemini tamamladıktan sonra oyuna giriş yapılarak bu şekilde oyunda seçtiğiniz oyuncular ile karşılıklı olarak savaşma imkanı elde ederek bu sayede onlara karşı mücadele etmeniz sağlanır. Özellikle şampiyonlar ile karşı karşıya geleceğiniz oyunda farklı karakterlerin farklı güçlerini kullanarak oynayabilirsiniz.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.