Ana sayfa » Strike of Kings Slimz Zıpkınlarına Doyacak!

Strike of Kings Slimz Zıpkınlarına Doyacak!

Strike of Kings Yeni Hero: Slimz

Strike of Kings Slimz adıyla karşımıza çıkaracak yeni herosu ile oyuncuları şimdiden meraklandırdı. Çok yakında oyuna eklenmesi beklenen bu heronun hikayesi ve yetenek özellikleri henüz açıklanmasa bile Strike of Kings Çin Sunucusuna eklenmiş durumda.

Çin Sunucusunun Strike of Kings Slimz için hazırladığı eğlenceli videoyu hemen yukarıda bulabilirsiniz.

Videodan anlaşıldığı üzere Slimz, bir nişancı herosu olarak karşımıza gelecek. Uzaktan zıpkın fırlatan bu heronun pasif özelliği videoda anlaşılmasa da 1. özelliğinin belirli bir mesafeye zıpkın atabilme ve eğer zıpkın bir rakip heroya çarparsa onu sersemletebilme özelliğine sahip olduğu görülüyor.  Ayrıca 2. yeteneği ile belirli bir mesafeye sıçrayış yapabiliyor. Bu yeteneği ile gerek çok az bir canı kalmış rakibi yakalamak için gerek kendisinin canı çok az kalmışken rakipten kaçabilmek için kullanabilir. Ultisinin ise fırlattığı zıpkınlara bir miktar güç kazandırdığı görülüyor.

Strike of Kings Slimz genel olarak güçlü gözükmekle beraber bazı herolar karşısında dezavantaja sahip olabilir.

Henüz mağaza fiyatı açıklanmayan Strike of Kings Slimz en kısa süre içerisinde Türkiye serverine eklenmesini büyük bir heyecanla bekliyoruz.

“Bana olan borcun günün birinde ödenecek!”
“Şunuda bir cebe atayım”
-Slimz

Bknz: Strike of Kings Çin Sunucusuna Nasıl Girerim

Her türden oyunu oynamaktan asla sıkılmayan bir insan. Yeni şeyler öğrenmeye oldukça hevesli. Hızla yükselen yeni neslin tanınacak oyun yazılımcısı olmaya aday.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.