Ana sayfa » Strike of Kings Haftalık Ücretsiz Şampiyon Rotasyonu 16 Nisan

Strike of Kings Haftalık Ücretsiz Şampiyon Rotasyonu 16 Nisan

Ücretsiz Şampiyon Rotasyonu (16-24 Nisan)

16 – 24 Nisan Strike of Kings Haftalık Ücretsiz Şampiyon Rotasyonu Belli Oldu!

Batman

(Batman’în yetenek özelliklerini bir önceki haberimizde bulabilirsiniz.)

Alice

Pasif (Süratli Koşu) : Bir beceri kullanıldığında Hareket Hızı 1 saniye boyunca %20 artar.
1. Yetenek (Günışığı) : Alice, güneş ışığını kullanarak düşmanlarına Büyü Hasarı verir ve onları sersemletir.
2. Yetenek (Dostluk) : Alice, müttefikleri için hasarı emen ve Hareket Hızını 2 saniye boyunca %30 artıran bir kalkan oluşturur.
Ulti (Sinir Krizi) : Alice, menzilindeki düşmanların Hareket Hızını %35 oranında 2 saniyeliğine azaltan ve Büyü Savunmalarını çürüten lanetli bir oluşum çağırır. Etkinleştirildiğinde kısa süreliğine Sessizlik etkisi vererek her 0,5 saniyede bir Büyü Hasarı verir.

Lumburr

Pasif (Koruma) : 500 birimlilk menzilde dost şampiyonlar olduğunda Lumburr ve menzilindeki en düşük cana sahip şampiyon, Fiziksel Savunma ve Büyü Savunması alır.
1. Yetenek (Taş Parçalama) : Lumburr yere sertçe vurup taşları parçalayarak, önündeki geniş bir alan içerisinde bulunan düşmanlara Fiziksel Hasar verir. Taşların isabet ettiği düşmanlar, Zayıflatma etkisi alarak, düşmanın Fiziksel Saldırı ve Büyü Saldırısı Değerlerini %15 düşürür. Bu saldırı 3 saniye sürer (yalnızca şampiyonları etkiler).
2. Yetenek (Öfke) : Lumburr belirli bir yöne yüklenir ve yolundaki düşmanlara Fiziksel Hasar vererek onları 1 saniye boyunca havaya savurur. Etkilenen düşmanların Hareket Hızları, yere indiklerinde 1 saniye boyunca %50 azalır. Yol üzerindeki müttefikler, hasar emen bir Kalkan ile %15 Hareket Hızı bonusu alır. Bu saldırı 3 saniye sürer.
Ulti (Yer Yarıcı) : Kısa bir gecikmeden sonra Lumburr, yeri büyük bir güçle yararak önündeki düşmanları havaya savurup Fiziksel Hasar verir. Yarık Toprak etkisi 5 saniye sürer ve hızları %60 oranında düşer. Ayrıca Fiziksel Hasar alır.

Ilumia

Pasif (Vahiy) : Herhangi iki beceri kullanıldığında; İlahi ışık, 3 saniyeliğine güçlenir ve bekleme süresi ortadan kalkar.
1. Yetenek (İlahi ışık) : Ilumia, belirlenen yöne doğru oluşan, menzilinin içindeki düşmanlarla temasa geçtiği anda patlayıp Büyü Hasarı veren ilahi bir ışık gönderir. Bu İlahı Işık, pasif beceriyle güçlendirildiğinde; iki kat hasar verir ve düşmanları geriye iter.
2. Yetenek (Defetme) : Ilumia, Defetme becerisi ile menzildeki düşmanları geriye savurur ve Büyü Hasarı verir.
Ulti (Tufan) : Ilumia, menzildeki düşmanları yakalayıp patlama etkisi yaratır ve böylece düşmana Büyü Hasarı vererek onları sersemletir.

Krixi

Pasif (Çırpıntı) : Krixi, düşmanlara becerisini kullanarak vurduğunda, 2 saniye boyunca %25 Hareket Hızı kazanır.
1. Yetenek (Yaramazlık) : Krixi, uçan bir kopyasını yaratır ve ona dokunan düşmanlara Büyü Hasarı verir. Hasar, her vuruştan sonra %20 azalmaya başlar (en düşük hasar,asıl hasarın %40’ı olur).
2. Yetenek (Doğanın Gazabı) : Krixi, doğanın gücünden yardım alarak uçar ve düşmanları uçurarak Büyü Hasarı verir.
Ulti (Ay Yağmuru) : Krixi, etrafındaki düşmanların üzerine yağan ve her vuruşunda Büyü Hasarı veren bir meteor yağmuru başlatır. Her düşman en fazla 4 isabet alabilir ve yağmur 5 saniye sürer.

Yorn

Pasif (Ateşli Vuruş) : Beş kere art arda yapılan normal saldırı sonrası, bir ok destesi gönderir. Her saldırı Fiziksel Hasar uygular.
1. Yetenek (Patlayan Ok) : Yorn, vurduğu hedefe Fiziksel Hasar veren patlayıcı ok ateşler ve hedefin Hareket Hızını 2 saniyeliğine %65 oranında azaltır. Ayrıca bir sonraki normal saldırısı sürekli hale gelir.
2. Yetenek (Cennet Yaylım Ateşi) : Yorn, menzili içindeki düşmanlara 1 saniye boyunca rastgele Fiziksel Hasar veren kutsal oklarını çağırır.
Ulti (Efsane) : Yorn, oldukça uzun bir menzilden ok atar. Bu ok Fiziksel Hasar ve ayrıca hedefin yitirdiği canın %6 kadarına denk Büyü Hasarı verir. Ayrıca bir sonraki normal saldırı, sürekli atış haline gelir.

Her türden oyunu oynamaktan asla sıkılmayan bir insan. Yeni şeyler öğrenmeye oldukça hevesli. Hızla yükselen yeni neslin tanınacak oyun yazılımcısı olmaya aday.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.