Ana sayfa » Strike of Kings Haftalık Ücretsiz Şampiyon Rotasyonu 25 Nisan

Strike of Kings Haftalık Ücretsiz Şampiyon Rotasyonu 25 Nisan

Strike of Kings Haftalık Ücretsiz Şampiyon Rotasyonu 25 Nisan – 1 Mayıs Belli Oldu!


Lu Bu

Lu Bu, savaşçı rolü ve can çalma uzmanlığıyla her ne kadar dereceli oyunlarda tercih edilmese de oyunun en güçlü şampiyonlarından biri olmaya aday. Özellikle ultisiyle gücüne güç katarak, takım savaşlarında rakibe toplu hasar vererek ve takımı için bütün hasarı kendisi alarak öne çıkıyor.

Grakk

Grakk, oyunun tank şampiyonlarındandır. League of Legends’da Blitz şampiyonunun q yeteneğini andıran, rakibi yanına çekme özelliğine sahip. Uzmanlığının kontrol olması sebebiyle yine takım savaşlarında takımına büyük bir avantaj sağlama potansiyeli taşıyor.

Alice

Alice, oyunun en minik ve şirin şampiyonu. Destek rolünde olan bu şampiyon gerek takım arkadaşlarına kalkan vermek olsun, gerek rakibini sersemletme yeteneğine sahip olsun tam tamına tercih edilecek şampiyonların başında geliyor.

Butterfly

Butterfly, hızlı ve çevikli yönüyle herkes tarafından tercih edilen bir şampiyon. Özellikle ultisinin rakibin yanına ışınlanması sebebiyle takım arkadaşları için koridorlara kolaylıkla gank atabiliyor.

Kahlii

Kahlii, her ne kadar ultisinin taramalı tüfek gibi ışın fırlatma özelliğine sahip olsa da kendisi büyücü bir şampiyondur. Koridor safhasında yetenekleri sayesinde koridoru mükemmel bir şekilde temizleyerek koridora hakim olabilir. Dayanıklılığının düşük olması sebebiyle takım savaşlarında arka saflarda olarak rakibine hasar vermeye çalışır.

Thane

Thane, oyunun şövalyesi. Gerek koridor safhasında gerek takım savaşlarında takımına öncülük etmesini ünvanına yakışır bir biçimde yapmayı başarıyor. Özellikle rakibi geri itme yeteneğiyle takımının saldırı gücü taşıyıcısını mükemmel bir şekilde koruyabiliyor.

 

Her türden oyunu oynamaktan asla sıkılmayan bir insan. Yeni şeyler öğrenmeye oldukça hevesli. Hızla yükselen yeni neslin tanınacak oyun yazılımcısı olmaya aday.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.